Логотип сайту

Як лікувати золотистий стафілокок?

Как лечить золотистый стафилококк?

Золотистий стафілокок являє собою кулясту бактерію, яка викликає ряд захворювань, у тому числі менінгіт, пневмонію, сепсис та ендокардит. Симптоми у нього самі різні: від висипань на шкірі до сильної задишки і болю. Потрапляє в організм така куляста бактерія кількома способами. Про це докладно написано в статті Як передається стафілокок.

Лікування золотистого стафілокока

Перед тим, як лікувати золотистий стафілокок, необхідно обов'язково відвідати лікаря. Саме він зможе підібрати оптимальну схему терапії, яка дозволить вам швидко одужати. На сьогоднішній день існує ряд препаратів, які ефективно нейтралізують дію кулястої бактерії. Їх список виглядає наступним чином:

 • Стафілококовий анатоксин. Сучасний препарат, призначений для підшкірного введення. Він сприяє виробленню антитіл, які стійкі до токсинів стафілококів і до самих кулястим бактеріям.
 • Імудон і Бронхо-мунал. Вони підвищують імунітет людини. В результаті кулясті бактерії не способи чинити негативний вплив на організм.
 • Препарати групи бактеріофаги. Вони покликані знищувати кульові бактерії в організмі.
 • Розчин Хлорофіліпту на основі спирту або масла. Він ефективно бореться зі стафілококом, нейтралізуючи його негативний вплив на організм людини.
 • Мазі Супироцин, Бактробан, Бондерм. Вони містять у собі антибіотик мупироцин. Він здатний знищити кулясті бактерії, що знаходяться в эпителиях.
 • Зверніть увагу, що перераховані препарати володіють певними діями. Звичайно, необхідно приймати відразу кілька медикаментів певною дозування і послідовності. Деякі з цих препаратів мають протипоказання і можуть викликати алергію. Тому так важливо, щоб їх призначив лікар. А, щоб не задаватися питанням, як вилікувати золотистий стафілокок, слід своєчасно проходити спеціальну вакцинацію. Вона здійснюється з застосуванням ліки, яке формує у людини імунітет проти впливу кульових бактерій.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту