Логотип сайту

Як стати мобом?

Как стать мобом?

Дивіться відео

Як стати мобом?

Гра Майнкрафт, випущена в 2011 році одним єдиним розробником «Нотчем», володіє величезним геймплейний потенціалом і можливостями. У цій кубічної грі буквально можна побудувати все, що завгодно з кубів, а також майже повністю зруйнувати світ. Гра надає можливість розводити тварин, полювати на них і ховатися вночі від гігантських павуків, зомбі і скелетів. Однак у грі немає функціоналу перетворення свого персонажа у тварину чи іншу істоту.

Але гравці знайшли вихід і з цієї ситуації. Про те, як стати мобом або будь-яким іншим істотою в грі Майнкрафт, буде детально розказано нижче.

Як стати мобом в Майнкрафте

У грі немає можливості за допомогою стандартного геймплея стати будь-яким іншим істотою крім власного персонажа, тому гравці знайшли інші шляхи вирішення проблеми. Є два способи, придуманих гравцями, стати мобом на даний момент:

 • З допомогою команд консолі в одиночній грі, на власному сервері чи на піратському сервері, який підтримує цю можливість.
 • За допомогою неофіційних модів на одиночну гру.
 • Розглянемо ці способи докладніше разом.

  Як стати мобом з допомогою консолі

  Подібним способом можна стати мобом тільки на своєму власному сервері або в одиночній грі. Також мобом вдасться стати на піратському сервері, якщо він підтримує дані команди.

  Щоб перетворитися в будь-мобу або монстра, необхідно відкрити консоль і ввести «/d назва мобу» або «/disguise назва мобу». Після цього ваш персонаж прийме вигляд мобу, однак ви як і раніше будете бачити звичайний вигляд персонажа. Але ваші друзі на тому ж сервері будуть бачити саме того мобу, яку ви вказали.

  Як стати мобом з допомогою модів

  В інтернеті є безліч модов для того, щоб перетворити персонажа у будь-мобу в грі. Один з найпопулярніших модів серед безлічі - Shape Shifter Z. можете Завантажити його звідси.

  Після скачки і переміщення мода в папку з грою, можна зайти в саму гру і стати будь-мобом або істотою в грі, використавши певні рецепти крафта, які вказані на сайті мода.

  Ви зможете перетворюватися в криперов, скелетів, павуків, овець, свиней і навіть у дракона та інших міфічних істот. Крім цього мод дозволить на власному мультиплеєрном сервері перетворюватися в мобів вам і вашим друзям. Ви зможете влаштовувати битви між істотами, використовуючи їх базові здібності. Наприклад, дракон може стріляти вогняними кулями і літати там, де захоче.

  Більш детальну інформацію про грі Майнкрафт ви зможете прочитати в нашому розділі Minecraft.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту