Логотип сайту

Де знайти текст пісні?

Где найти текст песни?

На сьогоднішній день в мережі існує безліч ресурсів, де можна знайти текст практично будь-якої пісні. Безумовно, далеко не всі ресурси можна назвати дійсно якісними і зручними. У даній статті ми постараємося описати кращі.

Сайти з текстами пісень

Основними критеріями вибору найбільш відповідного ресурсу стануть: повнота колекції, правильно викладені тексти і зручність використання ресурсу. У відповідності з цими критеріями ми пропонуємо вам деякі приклади подібних сайтів.

 • www.megalyrics.ru - досить цікавий ресурс. На ньому ви зможете не тільки знайти тексти пісень улюблених виконавців, але і почитати коротку довідку про виконавця або групи, зможете послухати запитувана твір і почитати ще багато цікавого, модного і сучасного.
 • www.amalgama-lab.com - цей ресурс пропонує не тільки тексти пісень, але і їх переклади. Звичайно, це актуально, якщо мова йде про пісні на іноземних мовах.
 • www.falshivim-vmeste.ru - цей сайт більшою мірою розрахований на музикантів, так як кожен текст супроводжується акордами або табулатурой для гри на гітарі. Але навіть якщо ви не володієте музичними інструментами, ви цілком можете просто читати тільки сам текст.
 • Якщо нічого з вищезазначених ресурсів вам не підійшло, ви можете звернутися до іншої статті нашого сайту - Як знайти слова пісень.

  Також досить часто користувачеві потрібно знайти пісню всього лише кількома фразами або навіть окремих слів. Стаття знайти пісню за словами допоможе вам з пошуками такого роду.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту