Логотип сайту

Де можна зняти повію?

Где можно снять проститутку?

Бувають моменти, коли хочеться любові і ласки, а постійної дівчини немає. У цьому випадку можна скористатися послугами повій, які з радістю допоможуть вам скоротати час, але і вимагають за свої послуги чималу суму. Якщо ви не знаєте, де можна зняти повію, прочитайте наші рекомендації.

Сайти

У мережі досить багато сайтів, які можуть допомогти вам з пошуком повії. Сайти можуть бути як особистими (через який дівчина може спілкуватися з клієнтами), так і загальнодоступними, серед яких виділяють сайти знайомств (найпопулярніші - це loveplanet.ru і mamba.ru) і соціальні мережі. Якщо на цих сайтах ви введете дані, які вас цікавлять (наприклад, дівчинка на ніч або інтимні стосунки за гроші), то отримаєте перелік необхідних претенденток, з яких зможете вибрати підходящий варіант.

Клуби та кафе

Варто відзначити, що багато повії працюють саме до клубах, ресторанах, кафе, так як саме тут можна отримати багатого і щедрого клієнта. Відрізнити повію дуже просто: вона одягнена зухвало і веде себе нескромно. Але підбираючи дівчину таким чином, слід бути обережним, тому що можна наткнутися і не на ту.

Бармени та офіціанти теж можуть дати вам пораду або порекомендувати дівчину, так як більшість з них в курсі, що відбувається в їхньому закладі.

Вулиця

Також зняти повію можна і на вулиці. Спочатку необхідно дізнатися, де вони розташовуються, і попрямувати прямо туди. В основному місця їх проживання - жваві траси і непримітні простому обивателю вулички, де вони не будуть особливо привертати увагу оточуючих. Тут ви зможете вибрати дівчину з декількох запропонованих варіантів і оцінити її прямо на місці.

Сутенер

Також можна звернутися і до сутенера. Це людина, яка займається організацією проституції. При цьому, він також отримує дохід, тому, швидше за все, вам доведеться викласти більше грошей, ніж якщо ви прямо-вийдете на повію. В основному сутенери знаходяться в публічних будинках. Тут вам підберуть відповідну партію. Іноді сутенери мешкають і в підпільних саунах. Крім того, можна поцікавитися у своїх знайомих, може хтось з них знає хорошого сутенера і зможе дати вам рекомендацію.

Оголошення в газеті

Не варто виключати і цей варіант, оскільки тут представлена велика кількість варіантів надання інтимних послуг. Такі оъявления зазвичай розташовуються в графі «Дозвілля». Зателефонувавши за вказаним номером, можна вибрати підходящу кандидатуру. В даному випадку ви будете вибирати по голосу, однак врахуйте: навіть якщо жінка вам сподобається, далеко не факт, що саме вона прийде на зустріч. Пам'ятайте, що запрошувати повію до себе додому дуже ризиковано, тому підготуйте інше місце для зустрічей, наприклад, номер у готелі або знімну квартиру.

Додаткові рекомендації пошуку повії можна дізнатися зі статей Де знайти повію і Як зняти повію.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту