Логотип сайту

чи Можна дітям борсуковий жир?

Можно ли детям барсучий жир?

Борсуковий жир - це дуже корисний засіб, який застосовують для лікування бронхолегеневих і простудних захворювань. У ньому міститься дуже багато мікроелементів, а також ненасичених жирних кислот Омега-3 і Омега-6. Борсуковий жир зміцнює імунітет, піднімає тонус організму і підвищує рівень гемоглобіну в крові.

Застосування борсукового жиру

Цей засіб можна приймати всередину, а можна використовувати в якості натирань. Так як борсуковий жир продається в капсулах, приймати його легко. Головне, дотримуватися інструкції. Що стосується натирання, то треба натирати ноги, спину і груди при кашлі та застуді.

Лікування борсучим жиром дітей

Чи можна дітям борсуковий жир? Педіатри не рекомендують лікування борсучим жиром дітей до 12 років. Справа в тому, що дитяча печінка ще не досить зріла ферментів для розщеплення жиру. Однак при серйозному захворюванні цю заборону можна проігнорувати.

Приймати жир дітям можна не більше однієї чайної ложки за три години до їжі. Якщо вживати його три рази в день, то вже через чотири дні має настати поліпшення.

А ось використовувати борсуковий жир для натирання можна. Краще натирати вранці і на ніч. Через три-п'ять днів зазвичай спостерігається поліпшення стану. Борсуковий жир дітям до року можна натирати на два-три години і краще вдень, щоб контролювати стан дитини.

Єдиним протипоказанням для застосування цього засобу є індивідуальна непереносимість.

Детальніше про користь жиру можна прочитати в статті Чим корисні жири - борсуковий жир.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту