Логотип сайту

Що таке помилка?

Что такое ошибка?

У загальноприйнятому сенсі помилка - це неправильність в думках, діях, вчинках, висловлюваннях і т. д. Проте поняття це дуже багатозначне залежно від контексту. З розвитком сучасних комп'ютерних технологій з'явилися нові значення слова "помилка", в яких ми зараз розберемося більш докладно.

Синтаксична помилка

З правил російської мови нам знайоме це поняття. У програмуванні воно має схоже значення. Синтаксична помилка означає, що текст написаної комп'ютерної програми не відповідають мові Паскаля, загальними принципами програмування. Це може бути пов'язано з тим, що рядок символів не була взята в лапки. Така помилка виявляється відразу при запуску програми.

Код помилки

Буває, що на екрані монітора видається інформація англійською мовою або певна послідовність цифр. При цьому працювати на комп'ютері неможливо. Щоб зрозуміти, що сталося, можна дізнатися код помилки та спробувати вирішити її самостійно. Код помилки - це число, яке позначає той чи інший збій у роботі системи. Щоб зрозуміти, який саме, необхідно зробити наступне:

 • Зайдіть в "Панель управління".
 • Двічі натисніть на значок "Система".
 • Виберіть "Пристрою" і два рази клацніть по даній вкладці.
 • У полі "Стан пристрою" буде вказано код помилки.
 • Якщо ви не знаєте коди помилок, пропонуємо ресурс компанії Microsoft з переліком кодів помилок.

  Помилка додатки

  Помилка може виникати при некоректній установці одного з використовуваних вами програм. Можливо, ви встановили додатки, не сумісні з вашою системою. Такі помилки можуть призвести до збою всієї роботи ПК, тому їх обов'язково потрібно усунути.

  Помилка сервера

  Помилка сервера означає, що запит користувача на даному сайті, не може бути виконаний з ряду причин, усунути які в змозі адміністратор веб-сайту.

  Системна помилка

  Системна помилка часто буває пов'язана з ураженням ПК вірусом, пошкодженням реєстру або системних файлів, диска або драйверів відеокарти. У будь-якому випадку, цю проблему може виявити і усунути фахівець.

  Тепер ви знаєте, що таке помилка. Значення інших термінів і нових слів у російській мові ви зможете дізнатися зі статей нашого розділу Визначення.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту