Логотип сайту

Як прикрасити стіл?

Как красиво украсить стол?

Дивіться відео

Як прикрасити стіл?

Для того, щоб прикрасити стіл, потрібно трохи фантазії. Ми розглянемо в рамках цієї статті три приклади прикраси столу: стіл на новий рік, на дитяче свято і на свято для дорослих.

Як прикрасити новорічний стіл

Стіл на Різдво або Новий Рік дизайнери рекомендують прикрашати яскравою скатертиною і серветками. Насамперед, варто звернути увагу на сині або блакитні скатертини. Кути можна прикрасити бантами, а саму скатертину посипати блискучим папером, яку потрібно попередньо розрізати на дрібні шматочки. Натомість такий папері добре послужать конфетті, які теж зможуть створити святковий настрій.

Якщо на Різдво на стіл обов'язково ставлять іграшкових ангелів, то на Новий Рік краще всього поставити щось, що символізує наступаючий рік. Наприклад, зустрічаючи рік коня столи прикрашали маленькими мисками з вівсом.Украсить стол

Звичайно ж, жоден новорічний та різдвяний стіл не може обійтися без свічок. Вони повинні бути яскравими і виглядати святково. Відмінно підійдуть великі червоні свічки, але краще всього, якщо вони будуть різнокольоровими.

Як прикрасити стіл на дитяче свято

Дитячий стіл оформляти завжди непросто, адже діти на місці не сидять, того й гляди - можуть що-небудь розбити.

Украсить стол

Поради:

 • Не рекомендується ставити на стіл для дитячого свята вази у кольорах, так як навіть якщо вази б'ються, діти все одно можуть впустити їх і зіпсувати квіти. Втім, якщо дитина дуже їх любить, то не варто його позбавляти радості.
 • Не варто ставити на стіл свічки, так як це небезпечно для дітей.
 • Кращі столові прилади для дитини - це ложки. Можна покласти й виделки, тільки не ножі.
 • Кращим прикрасою дитячого столу завжди служать фрукти. Їх слід красиво нарізати і подати в різнокольорових тарілках. Особливе місце займає і шоколад. Причому, краще буде, якщо на столі він буде у вигляді їстівних фігурок. І, звичайно ж, завжди до місця на дитячому святі будуть повітряні кульки.

  Як прикрасити стіл для дорослих

  До питання про те, як красиво прикрасити святковий стіл, завжди необхідно пам'ятати про предмет свята. І дорослому, і дитині сподобається, коли на день народження у нього буде особливе місце - красивий стілець або навіть крісло. У той же час, якщо свято присвячене Дню Перемоги, то особливими повинні відчувати себе ветерани.

  Наведемо загальні правила для оформлення столу для дорослих:

 • Не бійтеся яскравих кольорів. Скатертина може бути і білої, проте сама посуд - який завгодно за забарвленням. Поставте квіти в красивих вазах, великі Украсить столстрави додайте в центрі столу, а страви поменше - по краях. Так стіл буде виглядати багатшим.
 • Використовуйте серветки. Красиво оформити стіл можна одними лише серветками! Використовуйте мереживні, шовкові - будь-які гарні серветки святкових кольорів. З візерунками та малюнками. Паперові можна розмістити по периметру столу, при цьому вишукано склавши кожну гармошкою. Дуже ефектно виглядають дорогі серветки для декору, складені трубочкою з розкритими краями біля невеликих страв.
 • Після основних страв торт як основний десерт краще завжди ставити в центр столу.
 • Докладніше про те, як прикрасити стіл для різних випадків можна дізнатися зі статті Як прикрасити стіл.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту