Логотип сайту

Як стати самим собою?

Как стать самим собой?

Як часто фраза "просто будь самим собою" відверто ставить у глухий кут і викликає подив. Часом, самі того не помічаючи, ми починаємо вести себе неприродно. У когось це відбувається мимоволі і майже непомітно для самого себе, хтось цілеспрямовано намагається сподобатися або догодити співрозмовнику. У будь-якому випадку, не властиве вам поведінку і бажання догодити або справити враження на співрозмовника - це серйозний душевний дискомфорт, який тільки псує самооцінку. Про те, як стати самим собою, читайте далі у статті.

Прийміть себе

Нескінченні спроби взяти на себе роль іншого, більш цікавого успішної людини, не тільки виглядають неприродно, чим мимоволі відштовхують людей, але і є першою ознакою невдоволення самим собою. Постарайтеся визначити причини ваших ніяковіння з приводу власної персони. Бути самим собою - значить жити від особи того, ким ви є насправді, полюбити і повірити в себе. Недоліки є у всіх людей. Просто проаналізуйте себе і постарайтеся прийняти свою особу такою, яка вона є. При цьому невпинно працюйте над собою і удосконалюйтеся - це найефективніший спосіб придбати впевненість у собі.

Пишаєтеся собою

Мати недоліки - це нормально, але постійно думати про них - ні. У вас обов'язково є те, чим можна пишатися. Це може бути цікава і корисна робота, чудові батьки, видатні здібності писати вірші чи малювати пейзажі. Знайдіть свої переваги і частіше думайте про них, розвивайте свої здібності, концентруйтеся на всьому позитивному, що є у вас.

Не бійтеся труднощів

Чорні смуги в житті завжди змінюються білими. Проблеми на роботі і в особистому житті можуть серйозно підірвати самооцінку, що, як наслідок, позначиться на здатності бути впевненим у собі. Постарайтеся сформувати жорсткий внутрішній стрижень, який не дасть впасти у відчай в складній ситуації. Адже за чорною смугою обов'язково буде біла - це незаперечний закон життя.

Не поспішайте

Похапцем ми нерідко забуваємо про себе і про те, які ми. Не забувайте час від часу зупинятися і аналізувати себе, свої дії. Роздуми про своє життя часто бувають дуже корисними, так як є дорогою до самого ж себе.

Навчіться слухати

Слухати, чути і розуміти людей - дивно корисне вміння, яке допоможе домагатися розташування оточуючого суспільства і притягувати до себе людей. Замість того щоб робити марні намагання комусь сподобатися, уважно вислухавши співрозмовника, ви зможете зрозуміти, який перед вами людина, що він любить і чим цікавиться. При цьому пам'ятайте, що зрозуміти - не завжди означає погодитися.

Полюбіть себе

Бути самим собою - значить любити себе таким, який є, пишатися собою і відчувати непохитну впевненість. Щоб розбудити теплі почуття до самого ж себе, робіть невеликі сюрпризи і знаки уваги собі коханому чи коханій. Красиві речі, елегантне нижня білизна, парфуми, прикраси - все, що може доставити вам радість.

Ще більше корисних і дієвих порад ви знайдете в нашій статті - Як стати собою.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту