Логотип сайту

Як створити додаток?

Как создать приложение?

Мобільні додатки серйозно полегшують наше життя, дозволяючи швидко і зручно вирішувати різні завдання. Додатків сьогодні просто величезна кількість, і, тим не менш, простір для фантазії тут ще дуже великий. Іноді в голову приходять просто відмінні думки, і ми думаємо: "Як шкода, що я не знаю, як це реалізувати!". У цій статті розглянемо, як створити мобільний додаток і які для цього потрібні знання.

Складний шлях

Більшість "розумних" девайсів сьогодні працюють на одній з систем - Android, iOS і Windows Phone. Кожна з них працює на своїй мові програмування, а тому і підхід тут різний. Для популярної нині Android потрібні знання Java, для iPhone і інших "яблучних" гаджетів - Objective C, а для Windows Phone - С#. Крім того, потрібно ще й непогане володіння графічним редактором для створення унікальної оболонки програми.

Звичайно, якщо ви знаєте один з вищеперелічених мов програмування і є відмінним користувачем Photoshop, написання програми не складе великої праці. Потрібно просто завантажити необхідну середовище розробки, написати програму, забезпечити необхідною графікою і налагодити. Загалом-то, в цьому плані створення додатків нічим не відрізняється від створення програми.

Простий шлях

Але що робити, якщо ви не маєте особливого бажання або можливості вивчати мови програмування, а додаток створити все-таки хочеться? В допомогу вам прийдуть спеціальні онлайн-сервіси, які дозволяють створювати непогані програми без спеціальних знань. Давайте розберемося, які можливості в цьому плані існують для трійки найпопулярніших операційних систем.

Android

Android сьогодні і в найближчому майбутньому - найпопулярніша мобільна операційна система, а тому багато сервісів створюються спеціально "під неї". Найбільш цікаві з них:

 • AppsGeyser - майданчик, що дозволяє конвертувати контент сайту в Android-додаток і поширювати його через Play Market. При цьому ніхто не заборонить вам продавати створені програми і розміщувати на них рекламу. Кому в першу чергу сподобається AppsGeyser? По-перше, компаніям, яким для відповідності стандартам часу необхідно мати додаток, яке дублює сайт, однак у них немає великого бюджету, щоб найняти програміста для розробки програми з нуля. По-друге, тим, хто любить заробляти з повітря. Ви знаходите компанію, якій потрібно додаток, але про подібні сервіси вона не знає, розробляєте додаток і продаєте його. Непогано, правда? Скачати AppsGeyser можна тут.
 • TheAppBuilder - сервіс дозволяє за допомогою спеціальних шаблонів створювати додатки самих різних категорій - бізнес, спорт, музика і т. д. Один момент! У створеному вами додатку буде реклама, однак за 5 доларів в місяць її можна відключити. Скачуємо тут.
 • iOS

  Ця операційна система увагою теж не обділена, а тому і для неї знайдеться достатньо майданчиків. Ось найбільш цікаві:

 • Appsmakerstore - майданчик, що дозволяє в кілька кліків створити будь-який мобільний додаток. Додаток представлено як в безкоштовному пакеті, так і в трьох платних. Ніж версія дорожче, тим більше можливостей отримує користувач. Качаємо звідси.
 • Viziapps - відмінна майданчик для створення програми на основі маси шаблонів. Крім того, є можливість зв'язати елементи користувальницького інтерфейсу з такими опціями, як відправка SMS-повідомлень, пошти, публікація на Facebook або Twitter. Єдина проблема - безкоштовно можна тільки створювати і тестувати програми, публікація буде платною. Скачати можна тут.
 • Windows Phone

  Мобільна платформа від Microsoft. Поки ще не дуже популярна, але багатообіцяюча. Однак і для неї є прекрасний сервіс AppsBuilder, який дозволяє споруджувати додаток з готових частин. AppsBuilder організований дуже просто, проте підтримує можливості, які сподобаються просунутим користувачам. Наприклад, створений додаток можна прокачувати власними сценаріями. Викачуємо сервіс тут.

  Сподіваємося, ці майданчики допоможуть вам створити додаток, про який ви давно мріяли, а може, навіть дозволять заробити грошей. Більше про створення додатків читайте у наших наступних статтях:

 • Як створити додаток вконтакте
 • Як оформляти додаток
 • Як створити гру в контакті
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту