Логотип сайту

Що читають сьогодні?

Что читают сегодня?

За даними досліджень виявлено, що в середньому людина читає п'ятнадцять книг на рік. Більш того, Росія входить в список найпопулярніших країн світу. Давайте подивимося, що читають сьогодні.

Що читають у Росії

Ден Браун "Інферно"

Сюжет трилера переплітається з поемою "Божественна комедія", написаної Данте Аліг'єрі.

Головний герой - професор Роберт Ленгдон, який також є головним героєм у романі Брауна "Код да Вінчі". Обидві книги письменника були екранізовані.

Пригоди героя починаються з того, що він опинився в лікарні іншої країни з травмою голови і частковою втратою пам'яті. Професор дізнається від місцевої лікарки, що отримав кульове поранення. Потім одного з лікарняних докторів вбиває якась жінка, але професорові вдається втекти.

У кишені піджака Роберт знаходить загадковий посудину, а потім з'ясовується, що на нього полює Уряд.

Артур Конан Дойль "Пригоди Шерлока Холмса"

Збірка оповідань складається з дванадцяти коротких детективних історій.

Головні герої - лондонський детектив-аматор Холмс і його друг доктор Ватсон. Персонажі зіштовхуються з ретельно спланованими злочинами, які потрібно розкрити.

Цікаво те, що автора дратувала звалилася на нього популярність і сам він не вважав свої твори великими. Однак, твори англійського письменника були перекладені майже на всі мови світу і екранізувалися не один раз.

Стівен Кінг "Зелена миля"

Роман оповідає про великому темношкірого людину по імені Джон Коффі, наділеним даром зцілення і воскресіння. Сталося так, що громила звинуватили у вбивстві маленьких сестер-близнючок, який він не скоював, і засудили до смертної кари.

Другий головний герой - наглядач в'язниці, в яку був відправлений Джон. Історія описує страшні тюремні умови, несправедливість і каяття.

За мотивами роману був знятий фільм. Причому багато читачів вважають, що екранізація навіть перевершив оригінал.

Еріка Леонард Джеймс "П'ятдесят відтінків сірого"

Еротичний роман британської письменниці розповідає про стосунки між багатим підприємцем Крістіаном та випускницею університету Анастейшею. Сюжет побудований на сценах сексуального характеру.

Анастейшу просить замінити її хвора подруга Кейт і взяти інтерв'ю у мільярдера. У підсумку бесіда провалена і Анастейша думає, що більше вона красеня ніколи не побачить. Однак, обставини складаються так, що дівчина зустрічає нового знайомого в господарському магазині, в якому працює. Хлопець робить покупки, а головній героїні незабаром доведеться дізнатися про їх призначеннях і таємних захоплення молодої людини.

За статистикою, на першому місці у російського читача стоять любовні романи, потім детективні історії і третє місце займає фантастика.

Можливо, вам буде цікава стаття Що люди читають.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту