Логотип сайту

Як дістатися до Сергієва Посада?

Как добраться до Сергиева Посада?

Сергієв Посад розташований поблизу Москви - в 60 км, і дістатися до міста труднощів не складе. Є кілька способів зробити це - скориставшись автобусом, автомобілем чи поїздом.

Вибирайте, на якому транспорті вам зручніше доїхати до Сергієва Посада.

Автобус

Отже, ви зупинилися на цьому варіанті. Тоді вам потрібно підійти на зупинку метро "ВДНХ" і дочекатися транспорту (з написом Сергієв Посад) - а він слід буквально кожні 15 хвилин. Сідайте на рейс 388. Час у дорозі - 1 година 30 хвилин. Однак враховуйте той факт, що можна потрапити в тривалу пробку - тоді ви будете їхати в два рази довше. У переобтяжене час, години пік, куди швидше дістатися до містечка на поїзді.

Автомобіль

На особистому транспорті зручніше доїхати до певного місця призначення. Вам потрібно слідувати по Проспекту Миру, доїхати до розв'язки 94 МКАД - виїхати на М8, і через 45 км повернути за вказівником до Сергієва Посада. Час у дорозі - трохи більше години. Але фактор заторів тут теж діє і може перешкодити дістатися в строк.

Поїзд

Електрички йдуть від Ярославського вокзалу з інтервалом у півгодини і частіше. В дорозі ви будете близько півтори години, але можна купити квиток на експрес, який доставить вас до Сергієва Посада ще швидше. В місті одна станція з/д, на якій зупиняються поїзди, що прямують за маршрутами Москва - Балакирево, Москва - Александров, і, звичайно, Москва - Сергієв Посад. А потрібні напрямки експресів - Москва - Ярославль, Москва - Сергієв Посад, Москва - Александров.

Розклад можна уточнити на сайті tutu.ru або в Інтернет-журналі Сергієва Посада.

Рекомендуємо до прочитання іншу нашу статтю: Сергієв Посад: як доїхати.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту