Логотип сайту

Що таке мікшер?

Что такое микшер?

Мікшер - це спеціальний пристрій, який використовується для роботи зі звуком. Воно допомагає спрямовувати звукові сигнали в процесі запису, відомості та посилення звуків. Мікшери (мікшерні пульти) використовуються в студіях звукозапису, в якості музичного обладнання на концертах, а також на радіостанціях і трансляційних пристроях.

Для того щоб одержати більш повне представлення про те, що таке мікшер, слід знати, що такі пристрої розрізняються:

  • За типом обробки сигналів: вони можуть бути аналоговими або цифровими. Професіонали часто використовують в роботі мікшери, які мають підсилювачі, призначені для роботи з компактними і мобільними звуковими пристроями. Бувають також мікшери з аналогової консоллю і одночасно з електронною моторикою всіх регуляторів, що дає можливість комп'ютерного управління.
  • За призначенням: від компактних аматорських моделей, до професійних пристроїв, призначених для великих радіостанцій і потужних радіомовних станцій. Останні, як правило, оснащені сучасними фэйдерами, які носять назву «телефонні гібриди». Випускаються також і спеціальні діджейські мікшери.
  • По пристрою: у професійних моделей більше шин (більше 6) і входів (до 32), ніж у аматорських, посилений еквалайзер на вході, високочастотний або довгохідний фейдер. Зрозуміти що таке DJ мікшер і чим він відрізняється від стандартного мікшера можна, порівнявши обидва пристрої: у діджейських мікшерів всього три канали входу, а також є кроссфейдер, потрібний для плавного відомості сигналів через вступні канали і блоки для звукових спецефектів.
  • Детальніше про принцип роботи мікшера розповідається в статті на нашому сайті, Як включити мікшер.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту