Логотип сайту

Що значить "духовна людина"?

Что значит

Духовність - одна з найдавніших понять, пояснення якому шукають протягом багатьох століть. Щоб зрозуміти, що значить «духовна людина», потрібно, насамперед, розібратися з питанням про те, що таке духовність.

У самому загальному сенсі слово " духовність визначають як певну сукупність моральних цінностей і традицій, які відображені в релігії, мистецтві і суспільстві.

Людина і духовні цінності

Людина завжди прагнув знайти відповідь на питання, що значить бути людиною, адже це ключовий аспект у самопізнанні особистості. Усвідомивши своє «я», людина осягає не тільки природу своєї матеріальної сутності, але й усвідомлює безпосередній зв'язок з духовним світом.

Важливим аспектом у цьому процесі є прийняття моральних і духовних цінностей. Позначивши для себе, що таке цінності, особливо духовні, людина прагне стати духовним, стати ближче до Бога. Безсумнівно, це не представляється можливим без високоморального способу життя. Моральність означає прагнення діяти і жити на благо людини і людства.

Що значить бути духовною людиною?

З точки зору моралі та етики «духовна людина» - високоморальна особистість, яка володіє такими якостями, як доброта, лагідність, повага, співчуття.

Крім усього іншого, духовною людиною вважається той, хто володіє широким кругозором, жваво цікавиться світом і тим, як він влаштований. Духовна людина широко мислить, любить і приймає навколишню дійсність.

Вважається, що духовна особистість перебуває в рівновазі між своїм матеріальним тілом і духовним початком. Така людина володіє потужною енергетикою і здатний наділяти духовною енергією інших людей.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту