Логотип сайту

Як дістатися до Гоа?

Как добраться до Гоа?

Як приємно поніжитися під теплими променями сонця посеред зими! Саме тому взимку зростає популярність турів в країни з екваторіальним кліматом, де цілий рік літо.

Гоа - це провінція на півдні Індії, яка стала одним з найпопулярніших курортів у всьому світі. Тут кожне місто та кожна село на узбережжі перетворена в курортну зону.

Як дістатися в Гоа з Москви

Найбільш зручний і швидкий спосіб добиратися до Гоа - переліт на літаку, так як відстань між провінцією Гоа і Москвою велика (більш детально ви можете дізнатися з нашої статті Де знаходиться Гоа).

У сезон, пік якого припадає на зимові місяці, авіакомпанії створюють безліч рейсів в цьому напрямку. З Домодєдово відправляється кілька регулярних рейсів Москва-Гоа, які здійснюють компанії Трансаеро спільно з Air India. Розклад рейсів ви можете знайти на сайті tutu.ru. Квитки на них коштують досить дорого, тому багато туристів, що бажають заощадити на авіаперельоті, шукають альтернативу. Один із способів заощадити - знайти гарячі чартерні рейси, де вартість квитка значно нижче. Але в цьому випадку слід заздалегідь зібрати валізи і чекати зручного випадку. Наша стаття Що взяти на Гоа допоможе вам зібратися в дорогу і нічого не забути.

Ось список сайтів, які продають квитки на чартерні рейси Москва-Гоа:

 • Шиванлингам.ру
 • om-travel.ru
 • Buddha Tour
 • ПреМа
 • Також ви можете спочатку дістатися до Делі або Мумбаї (більшість рейсів з Москви йдуть саме до цих міст), а далі добиратися до Гоа на місцевому транспорті, найнявши таксі або сівши на автобус або поїзд.

  На сторінках нашого порталу ми розміщуємо багато корисної інформації для туристів. Наприклад, наша стаття Як дістатися до Гагри допоможе вам максимально зручно спланувати маршрут в Абхазію.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту