Логотип сайту

Як перевірити підключених до WiFi?

Как проверить подключенных к WiFi?

Дивіться відео

Як перевірити підключених до WiFi?

Якщо ваша бездротова мережа не захищена паролем, до неї може підключитися хто завгодно, і хорошого в цьому мало. Але навіть якщо пароль встановлено, випадковості або необережності він може потрапити в чужі руки, і вашою мережею зможуть користуватися сторонні. Як же перевірити, хто підключений до Wi-Fi?

У цій статті ми розповімо про самому доступному способі, а в статті Хто підключений до мого Wi-Fi ви можете прочитати про спеціальною програмою, яка дозволяє подивитися всі бездротові підключення. Якщо ж ви не цікавитеся тим, хто підключений до мережі, а як підключитися до неї самому, читайте статтю Як підключитися до мережі Wi-Fi.

Перевірка мереж Wi-Fi

Найпростіший спосіб перевірити підключені до Wi-Fi - скористатися веб-інтерфейсом свого роутера або точки доступу. Потрапити туди можна за адресою http://192.168.0.1 або http://192.168.1.1 залежно від того, що у вас за модель. Точніше можна дізнатися в інструкції до свого пристрою. Там же подивіться і логін-пароль для входу у веб-інтерфейс. Найчастіше стандартний логін - admin, а пароль - 1234 або той же admin.

Де саме шукати відомості про підключені пристрої, теж залежить від виробника. В роутерах ZyXEL, наприклад, ця інформація знаходиться на вкладці «Домашня мережа» прямо на головній сторінці. А в роутерах D-Link, приміром, ті ж відомості слід шукати в розділі «Статус > Мережева статистика». Правда, слід враховувати, що частіше всього в списку показані не тільки бездротові пристрої, але і комп'ютери, підключені до роутера кабелем. Втім, обчислити серед них чужі підключення праці не складе.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту