Логотип сайту

Де ловити судака?

Где ловить судака?

Дивіться відео

Де ловити судака?

Завдання кожної справжньої риболовлі - це вдалий улов. Зловити судака - то велика удача. Адже цей хижак так просто не здасться, та й щоб зловити його, потрібно знати «злачні» місця. Все про ловлю риби є в матеріалі Ловля риби. А як і де ловити судака докладно розповість стаття Як ловити судака.

Місця проживання

Живе судак в річках басейнів Азовського і Каспійського, Чорного або Балтійського морів, а також на озерах і водосховищах. Якщо для лову судака ви виберете малосоленые водойми, можна потрапити на цілі популяції судака. Температура води, бажана цією рибою не повинна виходити ра рамки 14-18 градусів, інакше навряд чи вийде що-небудь зловити.

Найбільш улюблені місця судака для стоянки - це глибокі місця біля самого дна, особливо де є піщане дно, обриви.

В залежності від сезону, місця, де можна ловити судака, можуть змінюватися. Якщо взимку судака можна зустріти на мілинах біля глибоких ям і вирів, то влітку судак сховається на велику глибину біля повалених дерев або валунів. А якщо ви підете на рибалку пізньої взимку, шукайте судака на виході із заток, а також у місцях впадання струмків і річечок.

На що ловити

Якщо ви вирушили на зимову риболовлю, при підлідному лові можна спокусити судака на піскаря, карася або плотву. Коли ж ви відправляєтеся на весняну, літню або осінню риболовлю в денний час, відмінним живцем для лову судака будуть єльцов, річкова мінога, плотва або ж піскарі. Для нічної риболовлі неодмінно стануть корисними приманки-живці у вигляді жаб або рачків.

Ну а кращими літніми приманками вважаються барвисті воблери і галасливі вертушки. Які ще використовуються приманки при лові судака, читайте у статті На що ловити судака.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту