Логотип сайту

Як намалювати очі олівцем?

Как нарисовать глаза карандашом?

Дивіться відео

Як намалювати очі олівцем?

Багато художники малювали портрети близьких людей, відомих особистостей, натурниць, а також автопортрети. Найяскравіша і важлива частина людського обличчя - це, безсумнівно, очі. Недарма кажуть, що очі - це дзеркало душі. Очі можна намалювати фарбами: маслом або аквареллю, але спочатку потрібно навчитися виконувати малюнок олівцем. Сьогодні ми поговоримо про те, як намалювати очі олівцем. На нашому сайті ви також можете познайомитися з цікавими і корисними статтями по темі "Малювання", в яких докладно розглянуто малювання очей:

 • Як малювати олівцем очі людини
 • Як правильно малювати очі
 • Для роботи вам буде потрібно добре заточений олівець, гумка, аркуш паперу. Для того щоб правильно намалювати очі олівцем, потрібно вивчити анатомію очі. Якщо ви уважно вивчіть анатомію очі, то помітите, що очне яблуко являє собою кулю - це обов'язково потрібно враховувати при малюванні.

  Почніть малювання з натури. Якщо поряд нікого немає, то просто дивіться на свої очі в дзеркало. Зверніть увагу на те, як змінюється форма ока в залежності від ракурсу. Щоб намалювати очі людини олівцем, потрібно враховувати освітлення: чим менше світла падає на очі, тим більш темні тіні будуть в складках повік.

  Як красиво намалювати очі олівцем: інструкція

 • Схематично зобразіть очне яблуко у вигляді кола. Це потрібно для зручності, пізніше ви зітрете непотрібні лінії.
 • Намалюйте верхню і нижню повіку у вигляді вигнутих ліній. Намалюйте складочки і тіні, які завжди присутні на століттях. Враховуйте, що форма ока - мигдалеподібна.Глаза
 • В куточку ока намалюйте слізну залозу у вигляді маленького трикутника, потім округліть його кути.
 • Зіниця і радужку намалюйте строго по центру. Радужку намалюйте у вигляді кола більшого діаметру, а зіниця - у вигляді маленького кружальця. Зазвичай райдужка займає 3\4 очного яблука. Зафарбуйте її олівцем. Райдужка має бути на тон або декілька тонів блідіше зіниці. Якщо придивитися, то на райдужці ока можна побачити тоненькі лінії, спрямовані від краю до центру. Можете зобразити і їх.
 • В кутиках ока намалюйте легкі тіні. Для достовірності необхідно зобразити відблиски - це віддзеркалення світла. Намалюйте відблиски у вигляді одного або двох невеликих гуртків. На малюнку вони повинні бути не зафарбовані. Ви можете використовувати для цієї мети ластик, яким можна трохи стерти олівець.
 • Намалюйте вії короткими рисками. Не слід зображати вії зростаючими строго в одному напрямку. Потім їх можна трохи розтушувати.
 • Якщо ви шанувальник аніме і хочете дізнатися, як намалювати очі аніме олівцем, то познайомтеся з цією статтею: Як малювати аніме очі.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту