Логотип сайту

Як дістатися до "Ріо"?

Как добраться до

Торговий центр Ріо займає величезну площу на перетині МКАД і Дмитровського шосе. На 10 Га площі торговий центр зайняв одне з найбільш вигідних розташування відносно транспортного потоку, що забезпечує ТЦ велику відвідуваність. Крім цього в торговому центрі розташувався сучасний кінотеатр з вісьмома залами «Стар Сінема», боулінг-клуб, сучасний океанаріум, кілька ресторанів і забігайлівок. Завдяки цьому торговий комплекс Ріо користується величезною популярністю серед москвичів і гостей столиці.

Однак, не всі москвичі і гості столиці знають, як дістатися до ТЦ Ріо в Москві. Розглянемо це питання далі.

Як доїхати до ТЦ Ріо

Доїхати до торгового центру Ріо на Дмитрівському шосе можна кількома способами

На безкоштовному автобусі

Від метро " Алтуфьево. Спочатку необхідно доїхати до метро " Алтуфьево, яке є кінцевою станцією і розташовується на Серпуховско-Тимірязєвської сірої лінії метрополітену Москви. Потім сісти на безкоштовний автобус, який довезе вас до торгового центру Ріо. Автобус курсує щодня і досить часто.

На автомобілі

Від центру столиці необхідно їхати на Дмитрівському шосе. Після МКАДа необхідно проїхати ще один кілометр до повороту на Долгопрудний, там розгорнутися у зворотний бік і близько МКАДа повернути на заїзд в торговий центр Ріо. Якщо ж ви їдете по МКАДу, то необхідно повернути на Дмитрівське шосе і повторити все теж саме. У самого центру присутній дворівнева велика парковка.

Також ви можете прочитати наш корисний розділ Як дістатися від і до.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту