Логотип сайту

Як доїхати до Набережних Човнів?

Как доехать до Набережных Челнов?

Один з найкрасивіших міст Республіки Татарстан - Набережні Челни. Туристи і мандрівники часто цікавляться тим, як дістатися до Набережних Човнів. У місті працюють всі види транспортних повідомлень: водний, повітряний і наземний. До послуг мешканців та гостей міста аеропорт, річковий порт, ЗАЛІЗНИЧНИЙ і автобусна станції.

Як дістатися до міста Набережні Челни: способи

Місто Набережні Челни має пряме залізничне сполучення з Москвою, Казанню, Перм'ю, Іжевському, Ульяновському. У літній сезон в місто прибувають потяги з Адлера. Станція так і називається «Набережні Челни» і є Камським відділення Куйбишевської гілки залізниці.

Місто має також пряме автобусне сполучення з великими населеними пунктами республіки і сусідніх регіонів: Казанню, Самарою, Уфою, Ярославлем, Перм'ю, Челябінському, Нефтекамском, Єкатеринбургом, Магнітогорському і іншими містами. Доїхати до Набережних Човнів з Казані не проблема, оскільки автобуси зі столиці республіки курсують щоденно.

Любителі річкових турів можуть прибути в місто на річці Камі. В річковий порт Набережних Човнів часто прибувають приміські та міжміські суду з Казані й інших річкових портів регіону.

Один з найшвидших способів дістатися в Набережні Челни - по повітрю. Міжнародний аеропорт Бегишево регулярно приймає рейси з Анапи, Москви, Анталії, Санкт-Петербурга, Баку, Ташкенті, інших міст Росії, ближнього і далекого зарубіжжя.

Також до Набережних Човнів можна дістатися на особистому автомобілі. Зокрема, виїжджаючи з Москви, потрібно подолати відстань приблизно в 1051 км. В поїздці необхідно проїхати до Реутова, минути Балашиху і слідувати по трасі М7. Потрібно буде проїхати Обухове, Ногінськ, досягти Єлабуга і, нарешті, прибути в Набережні Челни.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту