Логотип сайту

Як створити мережеве підключення?

Как создать сетевое подключение?

Налаштування локальної мережі на ПК є досить простою процедурою. Всі необхідні дії можна виконати за допомогою панелі управління ОС. Доступ до мережевих налаштувань міститься в окремому розділі, що надає можливість ефективно і легко впоратися з налаштуванням мережевого підключення на Windows 7.

Створення підключення

 • Якщо ви вирішили створити мережеве підключення в Windows 7, то, в першу чергу, необхідно відкрити меню «Пуск» і вибрати пункт «Панель управління». У віконці, що з'явилося знайдіть розділ «Мережа та Інтернет» і натисніть «Перегляд стану мережі та завдань».
  Якщо ви все зробите правильно, то через кілька секунд відкриється «Центр управління мережами». Там буде знаходитися вся потрібна інформація про вже наявних мережевих підключеннях. Саме тут вам доведеться створювати мережеве підключення.
 • Зверху на екрані повинна бути зображена карта чинного підключення. Це означає те, що присутнє підключення за допомогою локальної мережі. Щоб сформувати нове підключення, необхідно вибрати пункт «Змінити параметри адаптера».
 • Відкриється вікно, в якому необхідно натиснути правою клавішею мишки по іконці «Підключення по локальній мережі». У відкритому меню потрібно натиснути «Властивості». У результаті з'явиться віконце, в якому необхідно виділити галочкою «Протокол Інтернету версії 4» і натиснути «Властивості».
 • Заповніть поля відкрилася форми інформацією з договору з вашим провайдером (у більшості випадків представлені налаштування не потрібні, відповідно, численні перемикачі будуть розташовуватися у верхній позиції, іншими словами, всі налаштування будуть отримані в автоматичному режимі).
  Зверніть увагу на те, що в поле «IP-адреса» потрібно ввести особистий IP-адресу, наданий провайдером. Змінювати його категорично забороняється. Справа в тому, що в разі збігу імен можуть статися конфлікти в мережі. Крім того, деякі провайдери за несанкціоноване зміна IP-адреси передбачають штрафні санкції, аж до повного відключення від мережі.
 • Підтвердіть внесення змін. Для цього достатньо натиснути кнопку «ОК».
 • Тепер необхідно впевнитися в тому, що вам вдалося створити бездротове підключення. Для цього можна виконати такі дії:

 • Відкрийте «Мережеві підключення» (зайдіть в меню «Пуск», виберіть «Панель управління», а потім пункт «Перегляд стану мережі та завдань»).
 • Правою кнопкою миші клацніть на іконку «Підключення по локальній мережі». Відкриється вікно, в якому виберіть пункт «Стан».
 • У нижній частині віконця повинно розташовуватися кілька категорій цифр. З'єднання виконано успішно в тій ситуації, якщо ви спостерігаєте постійні зміни у числі відправлених і прийнятих пакетів.
 • Якщо ви хочете зробити домашню мережу, читайте статтю Як зробити домашню мережу.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту