Логотип сайту

Як зібрати волосся в пучок?

Как собрать волосы в пучок?

Дивіться відео

Як зібрати волосся в пучок?

Пучок - проста і в той же час дуже оригінальна зачіска, яка є безпрограшним варіантом для будь-якого стилю одягу і ситуації. Красиво оформивши волосся в пучок, можна не тільки сходити в спортзал, але і на вечірку або офіційний захід, тому багато дівчат замислюються над тим, як зібрати волосся в пучок.

Пучок з «бублика»

Найпростіший спосіб - використання спеціального «бублика» для волосся. Для створення об'ємного пучка необхідно зробити звичайний хвіст, надіти на нього «бублик» і накрутити на нього волосся. Кінчики необхідно заховати всередину. Для того щоб приховати похибки, зачіску можна прикрасити красивою стрічкою чи гумкою для волосся.

Бічний пучок

Якщо ви збираєтеся на який-небудь захід, можна зібрати волосся в бічний пучок. Процедура створення зачіски така ж, як і при створенні звичайного пучка, тільки хвіст робиться не ззаду, а збоку.

Пучок з коси

Для того щоб створити оригінальний пучок із волосся, можна використовувати наступний спосіб:

 • Зробіть хвіст на потилиці.
 • Заплетіть об'ємну косу і закрутіть з неї пучок, трохи збиваючи волосся.
 • Зафіксуйте зачіску за допомогою невидимок.
 • Пучок з двох пасом

  Зберіть волосся в хвіст і розділіть його на дві частини. Потім переплетіть їх між Пучок из двух прядейсобою і зафіксуйте кінець допомогою гумки. Закрутіть волосся в пучок, закріпивши його невидимками.

  Якщо ви хочете зробити трохи недбалу зачіску перед перекручуванням начешіте волосся.

  Оригінальні варіанти створення пучки з волосся можна знайти в статті Як красиво зробити пучок із волосся.

  Якщо ви не знаєте, як красиво зав'язати волосся, читайте про це в наших статтях Як зав'язати волосся і Як зібрати волосся красиво.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту