Логотип сайту

Чим закінчилося "Початок"?

Чем закончилось

У 2010 р. вийшов легендарний фільм «Початок», який підкорив мільйони сердець. Він розповів про інший бік життя людини, про здібності, завдяки яким можна керувати сном.

Для тих, хто не дивився фільм або ж не зрозумів фінал, ми сьогодні розповімо, чим закінчилося "Початок", а також поговоримо про створення фільму та його героїв.

Фінал фільму "Початок"

Пройшовши всі три рівня сну, виконавши операцію, герої прокидаються після того, як снодійне закінчує свою дію. З цього моменту Кобб отримує можливість повернутися до дітей. Проте фінал не так простий, він зберігає в собі невизначеність і не дає однозначних відповідей. Звернемося до фінальній сцені. Екран затемнюється, коли вовчок починає ледь помітно вібрувати, готуючись припинити обертання. Багато що у фільмі показано очима Кобба, тому глядач бачить, як по ходу дії збільшується його залежність від дзиги. Поступово він втрачає усвідомлення того, що в цьому світі реально, а що - ні. Саме так закінчується цей фільм.

Історія створення фільму

Режисером фільму є Крістофер Нолан. У головних ролях - відомі актори: Леонардо Ді Капріо, Кен Ватанабе, Джозеф Гордон-Левітт, Еллен Пейдж та інші. Бюджет фільму становить 160 мільйонів доларів. Фільм відносять до жанру науково-фантастичних трилерів. В основі сюжету лежить сон, навчившись керувати яким можна отримати не тільки доступ до знань іншої людини, але і до його думок. Ключовим є питання про те, що буде, якщо хтось скористається цим для досягнення власних цілей.

Сценарій розроблявся Ноланом протягом 10 років. Фільм став дуже успішним, отримав величезну кількість позитивних рецензій, зібрав понад 500 мільйонів доларів і отримав не одну нагороду.

Якщо хочете більше знати про кіно, загляньте в наш розділ Фільми.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту