Логотип сайту

Як зібрати щит?

Как собрать щит?

Дивіться відео

Як зібрати щит?

Якщо в будинку були повністю завершені всі електромонтажні роботи, завершальним етапом буде установка електрощитка. Однак для цього треба знати, як його правильно зібрати.

Головне - треба пам'ятати про правила електробезпеки. Якщо немає впевненості у своїх силах, краще все ж звернутися за допомогою до фахівця.

Крок 1. Підключення кабелів

Перший етап - до щитка треба підключити необхідну кількість кінців кабелю (закладаються вони попередньо).

Крок 2. Установка щита

Тепер треба встановити основу щита на стіну, потім тільки почнеться його повна збірка. Для цього необхідно прикріпити DIN-рейки, на які кріпляться автомати захисту за допомогою спеціальних засувок.

Крок 3. Установка автомата

Тепер на цю рейку кріпляться автомати. Зробити це досить просто. Потрібно за допомогою викрутки відтягнути засувку автомата, поставити його на місце і відпустити засувку. При цьому важливо дотримуватися послідовність встановлення елементів щитка:

 • Праворуч - ввідний автомат.Щиток
 • Далі ПЗВ.
 • І тільки потім всі інші захисні автомати в зручному для вас порядку.
 • Крок 4. Закінчення складання

  Останній крок для тих, хто бажає зрозуміти, як зібрати електрощит самостійно. На даному етапі поміщається на місце нульова планка. До неї також треба підключити всі нульові жили, які попередньо підганяються по довжині (виняток становлять групи, які підключаються до УЗО - це дроти, розташовані в особливих зонах з підвищеною вологістю). Далі підключаються автомати, кабель до яких підводиться зверху, тобто до верхніх клем. Ось і все, електрощиток зібраний.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту