Логотип сайту

Як правильно звільнитися?

Как правильно уволиться?

Вважається, що влаштуватися на гарну роботу важко. Розробляються цілі системи, що дозволяють зацікавити потенційного роботодавця допомогою резюме і пройти співбесіду.

Набагато більше значення мають посібники про те, як правильно звільнитися з роботи. Промахи при працевлаштуванні не принесуть шкоди, а допущені на етапі звільнення помилки здатні нашкодити як з матеріальної, так і з моральної сторони.

Пошук нової роботи

Перш ніж оголосити керівництву про свої наміри покинути цей заклад, слід знайти нове місце роботи. Усілякі співбесіди та розгляду резюме можуть займати досить багато часу. Куди краще витратити його не будучи безробітним. Для цього можна брати відгули або ж вийти на лікарняний.

Дуже важливо, щоб інформація про майбутнє звільнення не дійшла до вух не тільки керівництва, а й колег. Особливо це актуально, якщо в якості майбутнього місця роботи розглядається конкуруюча компанія. До «перебіжчиків» завжди було прийнято ставитися з недовірою, а це в свою чергу може ускладнити процес прийому-здачі об'єктів відповідальності (документація, матеріальні цінності, робочі контакти, приміщення).

Крім цього, інформованість роботодавця дозволить йому знизити суму вихідної допомоги. Якщо в організації було прийнято надавати (і оплачувати) щорічну відпустку на 40 днів, то не отгулявшему працівникові при звільненні можна видати розрахунок лише за необхідні законодавством два тижні. Варто очікувати також і позбавлення премії і процентних надбавок (якщо такі були).

Відпрацювання

Нове місце знайдено, співбесіди пройдені, залишається лише звільнитися і почати працювати на нового господаря. Але і тут багатьох може чекати маса неприємностей. Основне з них - це необхідність відпрацювати ще два тижні після подачі заяви.

У деяких організаціях дозволяють звільнитися і без відпрацювання, адже в цей період співробітник стає якщо не небезпечним, то, як мінімум, марним. Він більшу частину часу буде пити чай в кімнаті для персоналу і відтягувати здачу виробничих обсягів. Навіщо напружуватися, якщо все одно скоро йти?

На інших підприємствах брак співробітників або особистісні якості керівника можуть ставити питання відпрацювання особливо гостро. Відмовляючись провести додаткові дні на старому місці без поважної причини (хвороби, служба в армії тощо), працівник порушує Трудовий кодекс і ризикує поплатитися за це рублем.

Кращим варіантом вирішення даної ситуації буде заздалегідь спрогнозувати час виходу у відпустку і написати заяву безпосередньо в дні його початку. Таким чином, вдається отримати звичайну для даного підприємства оплату і не повертатися на роботу після закінчення терміну відпочинку.

Відпустку вважається продовженням трудових відносин. Працівник зобов'язаний відпрацювати не два тижні до звільнення, а повідомити роботодавця про свої наміри за два тижні.

Відносини в колективі

Перерахованих вище рекомендацій не варто дотримуватися в тій організації, де між співробітниками і керівництвом є гарні довірливі стосунки. Тут працівнику не будуть вставляти палиці в колеса, а, навпаки, організовують тепле прощання і, можливо, видадуть матеріальну допомогу.

Звичайно, для цього часто доводиться самому знайти кандидата собі на заміну і навчити його. Зате так вдасться зберегти хороші відносини з людьми, до яких в житті, бути може, доведеться ще звертатися.

Також не бажано закидати свою роботу в останні дні. Справи, що нагромадилися доведеться розгрібати співробітникам, що залишилися, які можуть сприйняти такий «прощальний жест» як навмисне капость їм особисто. Навпаки, останні дні краще відпрацьовувати з підвищеною ефективністю. Це запам'ятається і начальству, і колишнім товаришам. В пам'яті залишаються саме останні слова, вчинки і враження.

Чисте минуле

До необхідності підвищеної працездатності в останні тижні перед звільненням слід додати ще один важливий момент. Помилкою буде вважати, що звільнення з попереднього місця роботи повністю розриває всяке відношення до його діяльності. Старі помилки працівника можуть бути виявлені і після його відходу. Залежно від ступеня порушення такі «хвости» можуть послужити підставою для адміністративного або кримінального розгляду.

Тому, останні дні слід присвятити аудиту своєї діяльності в конкретній організації. Виявлені і усунені недоліки (наприклад, документації) дозволять вільно йти до майбутнього без переживань за минуле.

Про інші аспекти звільнення можна дізнатися у наших статтях:

  • Як правильно написати заяву на звільнення
  • Як правильно звільнитися за власним бажанням
  • Звільнення
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту