Логотип сайту

Як доїхати до Владивостока?

Как доехать до Владивостока?

Владивосток - це прекрасне місто, чимось нагадує Сан-Франциско. Але щоб потрапити туди зі столиці, слід запастися терпінням. Відстань між Москвою і Владивостоком понад 9000 кілометрів. Найбільш швидким способом дістатися до Владивостока з Москви є, звичайно ж, переліт на літаку. Але і в цьому випадку він займе у вас 8-9 годин часу. Більш детально про розклад літаків ви можете дізнатися на сайтах rasp.yandex.ru/ або tutu.ru.

До Владивостока є прямі рейси літака з Санкт-Петербурга, Єкатеринбурга, Хабаровська та інших великих міст Росії.

Як доїхати поїздом до Владивостока

Подорож до Владивостока на поїзді або автомобілі наочно продемонструє, наскільки величезна по території Росія. Москву і Владивосток з'єднує Транссибірська залізниця, протяжність якої більше ніж 9000 кілометрів.

Швидкий поїзд проїжджає цей шлях за 6 діб, а пасажирський поїзд через 6 діб 18 годин. По шляху проходження 60 зупинок. Це неспішне подорож дасть можливість помилуватися красою країни. Але варто відзначити, що їхати в поїзді шість днів не дуже легко, тому, перш ніж вибрати такий спосіб подорожі, зважте всі за і проти.

З Москви вирушає два потяги з Ярославського вокзалу. Детальний розклад потягів ви можете дізнатися на офіційному сайті РЖД.

Як доїхати до Владивостока автомобілем

Незабутні враження подарує подорож через всю країну з Москви до Владивостока на своєму автомобілі. Але перш ніж вирушати в таку далеку дорогу, потрібно ретельно підготувати автомобіль і вивчити маршрут. Подорож займе не менше 10 діб, тому варто заздалегідь продумати, де ви будете залишатися на нічліг.

В дорозі ви проїдете дуже багато різних міст і зможете ознайомитися з визначними пам'ятками. Але почнете свій шлях з Москви ви по трасі М7 в бік Володимира. А далі на Набережні Челни і Уфи. Наша стаття Як доїхати до Набережних Човнів допоможе вам туди дістатися.

Ми сподіваємося, що наш сайт буде корисний вам, ми зібрали багато рекомендацій на тему подорожей. Наприклад, стаття Як доїхати до Лобні і багато інших, які допоможуть вам підібрати оптимальний маршрут в будь-яку точку світу.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту