Логотип сайту

Що подивитися в Тулі?

Что посмотреть в Туле?

Тула відома як місто самоварів, зброї, пряників і, звичайно, Лівші, який підкував блоху. Але, крім того, це ще прекрасний кремль, безліч храмів і, звичайно, Ясна Поляна.

У цій статті розповімо докладніше, що подивитися і куди можна сходити в Тулі.

Тульський кремль

Це приємне і затишне місце, в якому особливо добре гуляется в літні дні. Прекрасно збереглася кріпосна стіна дає відчуття спокою і захищеності, а храми-дарують по-справжньому милостиве настрій.

Музей зброї

У Тулі знаходиться дивує своїми масштабами та багатством експозиції музей зброї. Цей музей включений до книги «100 музеїв світу». Експозиція починається з зброї давнину і закінчується сучасним зброєю. Найбільш цікава, звичайно, дуэльная епоха - вишукано прикрашені дуэльные пістолети дуже вражають.

Музей самоварів

Не дуже великий музей, однак, відвідати його, звичайно, потрібно. В експозиції можна виявити досить цікаві екземпляри. Велика частина колекції - самовари XVIII-XX століть.

Музей пряників

Це невеликий музей, однак екскурсію в ньому читають, як казку, так що, цей музей обов'язковий до відвідин тільки з гідом. Крім того, важливо відзначити, що прямо поруч з музеєм розташовується магазин тульських пряників - свіжих, ароматних і недорогих.

Ясна Поляна

Звичайно, не можна з'їздити в Тулу і не відвідати родове гніздо славнозвісного письменника Льва Толстого - Ясну Поляну, тим більше, що вона знаходиться приблизно в півгодини їзди від міста. Цікаві в Ясній Поляні не тільки будівля садиби та інші споруди, але і величезний парк, а також вельми незвичайна могила письменника.

Більше цікавих місць шукайте в розділі: Цікаві місця і пам'ятки.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту