Логотип сайту

Як зберігати кал?

Как хранить кал?

Дослідження калу дає можливість установити порушення функцій шлунково-кишкового тракту, запальний процес, спастичний коліт, прискорене проходження їжі через шлунок. Для того щоб аналіз був точним і правильним, його необхідно правильно зберегти до моменту передачі в лабораторію.

Забір калу

Перед тим як зібрати аналіз кала, пацієнту бажано помочитися в унітаз, далі шляхом природної дефекації в горщик або інші ємності зібрати кал (дивитися, щоб вони не забруднилися сечею або виділеннями з статевих органів). Аналіз калу збирається в стерильний посуд.

У разі, якщо кал збирається в посуд, взяту не в Діагностичному центрі, то його необхідно зібрати в розмірі приблизно двох столових ложок в чистий, сухий посуд, яка має широке горлечко і виготовлена з світлого скла з кришкою.

Як підготуватися до дослідження?

За три дні до збору калу на дослідження необхідно відкласти прийом медикаментів, які впливають на секреторні функції, загострювальних перистальтику кишкового тракту, що міняють колір калу (проносні, ферментні препарати, ваго - і симпатикотропные кошти, вісмуту, заліза, препарати барію, активоване вугілля та інші сорбенти).

Зберігаємо аналіз правильно

Як зберігати аналізи? Правила зберігання калу прості. Зібраний матеріал варто зберігати в холоді при температурі 4-8 градусів С.

Протягом якого часу потрібно доставити кал в лабораторію?

Зібраний аналіз калу необхідно надати в лабораторію на дослідження протягом 3 годин з моменту збору аналізу.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту