Логотип сайту

Як зв'язати гачком для новонародженого?

Как связать крючком для новорожденного?

Дивіться відео

Як зв'язати гачком для новонародженого?

В'язання гачком одягу для новонароджених є улюбленим розвагою» майбутніх мам. При виготовленні шапочок, пінеток, пледів і інших елементів одягу для малюків використовуються ті ж техніки в'язання, що і для в'язки дорослих виробів. Звернути увагу потрібно тільки на якість ниток - воно має бути найкращим. В'язати для новонародженого гачком, як і для дорослого, можна, якщо мати базову підготовку - теоретичну і практичну.

Підготовка перед тим, як в'язати гачком для новонародженого

Перш, ніж почати в'язати для новонародженого гачком плед або будь-яку іншу річ, потрібно визначитися зі схемою, фасоном і розмірів майбутнього виробу. У цьому як не можна краще допоможуть спеціальні журнали для майбутніх мам, в'язальниць або тематичні форуми в Інтернеті. Тут є можливість знайти докладний опис практично будь-якої речі з покроковими фото.

В'язання чіпця

Щоб зв'язати чепчик гачком для новонародженого хлопчика чи дівчинки, потрібно знати окружність голівки малюка. Зазвичай вона становить приблизно 35 см, значить, діаметр потиличної частини повинен складати близько 10 см, а глибина шапочки - 11-12 див.

Схема в'язання

 • починають в'язати по колу з накидами, як вже було сказано, «кружечок» потрібного діаметра;
 • потрібно виготовити деталь, краї якої не будуть замикатися;
 • нижній край чіпця обв'язати спочатку стовпчиками без накидов, другий ряд - з накидами;
 • у накіди протягнути стрічку, яка буде замінювати зав'язки чіпця.
 • За таким же принципом можна зв'язати і шапочку гачком для новонародженого, тільки набирається відразу стільки петель, скільки відповідає 35-сантиметровому обсягом головки і в'яжеться будь-яким бажаним візерунком по колу. У міру в'язання петлі збавляються, щоб вийшла конусоподібна шапочка. Ще більше порад і варіантів виготовлення шапочки для немовляти ви знайдете в нашій статті - Як зв'язати шапочку для новонародженого.

  Пінетки і шкарпетки

  Щоб зв'язати гачком пінетки для новонароджених потрібно близько 100 г пряжі (близько 390 м). Підійде вовняна, бавовняна або дитяча акрилова нитка (на шерсть може бути алергія у малюка). В'язати гачком № 2,5.

  Для в'язання виробу використовують такі види петель:Пинетки

 • повітряна;
 • з'єднувальний стовпчик;
 • стовпчик з накидом і без накиду;
 • 2 стовпчики з накидом;
 • петлі, провязанные разом.
 • Для малюків орієнтуються на довжину ступні - 9 див. Пінетки можна в'язати і прикрашати різними способами: квіточками, бантиками, намистинами і т. д.

  Конверт і плед

  Найлегше зв'язати конверт для новонародженого гачком так само, як і покривалі. Для конверт-пледцього потрібно всього лише визначитися з потрібними розмірами, набрати відповідну кількість петель і в'язати прямокутне «полотно». При цьому може бути використаний будь-який візерунок. Коли прямокутник готовий, по краях його можна обв'язати ажурною вузький - накидами і стовпчиками. Причому тут можна проявляти фантазію, використовувати нитки, що відрізняються за кольором від основного тону пледа/конверта, використовувати для прикраси стрічки та інші аксесуари.

  Щоб зробити з прямокутника конверт для новонародженого, потрібно просто пришити до нього гудзики, блискавку або стрічки в якості застібки.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту