Логотип сайту

Як зв'язати пінетки гачком?

Как связать пинетки крючком?

Дивіться відео

Як зв'язати пінетки гачком?

Одним з найпростіших виробів, в'язання якого зможе з легкістю освоїти будь-яка жінка, є дитячі пінетки. Пропонуємо кілька дуже простих технік, завдяки яким ви всього за один-два вечори зможете зв'язати малюкові чарівні пінетки.

Покрокова інструкція в'язання пінеток

Перш ніж в'язати пінетки гачком, вам потрібно вибрати пряжу потрібних кольорів, підходящий для неї гачок і визначитися з розміром майбутнього виробу. Для цього потрібно вирішити, який по довжині буде ланцюжок з повітряних петель, яка ляже в основу підошви пінеток. Для цього від довжини стопи дитини потрібно відняти його ширину стопи. Отримана цифра і буде довжиною ланцюжка. Далі приступаємо до в'язання.

Підошва

Дана методика в'язання підошви для пінеток - одна з найпопулярніших. Вона стане відмінною основною для будь-якого з декору, складності, формою ботиночка, і зв'язати пінетки гачком буде ще простіше.

Схема в'язання представляє собою основний ряд з ланцюжка повітряних петель, розмір якої кожен буде визначати самостійно, і декількох кругових рядів, що складаються переважно з стовпчиків з накидом. Кількість рядів також має визначатися в індивідуальному порядку в залежності від розміру ніжки дитини.

Коли основа готова, пора переходити до формування вертикальних рядів. Робиться це за рахунок провязывания робочої нитки за задню стінку (та, що далі від нас) петлі кожного ряду.

Черевичок

Варіацій цієї частини пінеток величезна безліч. Наведемо кілька хороших прикладів гарних схем.

  • Пінетки-туфельки і пінетки-сандалі. Красиві мереживні туфельки і оригінальні сандалі чудово підійдуть і хлопчикам, і дівчаткам. На схемах показано покроково, як в'язати пінетки гачком. Схема 1 - в'язання підошви, схема 2 - в'язання миска для туфельки, схема 3 - в'язання п'яти, схема 4 - в'язання миска. У перетинки готових виробів потрібно протягнути попередньо пов'язані застібки і пришити їх (можна пришити разом з гудзиками для більшої антуражності).
  • Хризантема. Черевичок виходить ажурним, з красивими квіточками у формі хризантеми і витонченої верхньою частиною. Основний колір виробу можна доповнити допоміжним відтінком - їм можна буде пров'язати підошву і мисок туфельки, зв'язати квіточку для прикраси миска. В манжету можна буде протягнути стрічку або нитку з закритими кінчиками для того, щоб черевичок було зручно зав'язувати на ніжці.
  • Пінетки-кеди. Для хлопчиків завжди можна зв'язати гачком пінетки-кеди. На даній схемі детально промальовані всі етапи роботи. Схема 1 - підошва, схема 2 - язичок, схема 3 - бічна частина черевичка.
  • Також навчитися в'язати гачком пінетки вам допоможуть поради і схеми, наведені в нашій статті Як в'язати пінетки.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту