Логотип сайту

Як прошити Sony Xperia?

Как прошить Sony Xperia?

Дивіться відео

Як прошити Sony Xperia?

Sony Xperia - це лінійка різних планшетів і смартфонів. Ще в 2010 році компанія Sony Ericsson випустила серію моделей на базі Андроїд під назвою Xperia Х10. Після чого компанія повністю переорієнтувалася на Xperia і до 2013 року підготувала 27 Андроїд-смартфонів Xperia, які є досить популярними. Якщо ви теж є його власником, вам слід розібратися, як прошити Sony Xperia.

Прошивка смартфонів

Розглянемо більш детально, як виконати прошивку смартфона за допомогою програми Flashtool. Дана програма призначена для роботи з пристроями Sony, підготовлених на базі Android.

Завантаження програми

Для початку необхідно завантажити з офіційного сайту Flashtool і встановити дану програму на персональний комп'ютер. Потім приступаємо до установки. На самому початку установки програма зажадає шлях установки. В нашому випадку цей шлях буде виглядати наступним чином: «C:/Flashtool/». Насправді шлях установки може бути будь-яким (диск або диск D).

Установка драйверів

Якщо на вашому комп'ютері вже встановлена Companion і вона чітко знаходила пристрій, то в такому разі встановлення драйверів можна пропустити. Врахуйте, що при встановленні Flashtool програма PC Companion повинна бути відключена. Якщо ж PC Companion раніше не коли не ставилася на ПК, тоді драйвери необхідно поставити вручну. Отже, відкриваємо папку з програмою Flashtool. У нашому випадку вона розташована за адресою «C:/Flashtool». Потім переходимо в існуючу папку «drivers» і відкриваємо вже безпосередньо файл «Flashtool-drivers.exe». У новому вікні установки драйвера вибираємо потрібну рядок з найменуванням вашого апарату, наприклад, Xperia Sola, і потім натискаємо «Далі» для інсталяції драйвера.

"Закачування" офіційної прошивки на ПК

Офіційну прошивку на вашу модель можна знайти завдяки пошуковим системам інтернет. У пошуковому рядку необхідно ввести наступну фразу: «Офіційна прошивка плюс модель телефону». Після чого ви потрапляєте на різні джерела з прошивками від офіційних виробників, саме для того пристрою, яке вам необхідно. Після того, як буде виконаний третій пункт, повертаємося до нашої інструкції і прямуємо далі.

Розархівування

Якщо Ви звернете увагу, то файлу прошивки в кінці присвоюється формат «.tft». Якщо ж знайдена прошивка, а точніше файл, має в кінці напис .zip .tar, .rar, то такий фал треба розархівувати. Після чого файл прошивки .tft переміщаємо в папку, яка розташована за адресою: «C:/Flashtool/firmwares/».

Безпосередньо прошивка пристрої

В папці з встановленою програмою знаходимо файл під назвою «FlashTool.exe». Клікаємо на «Блискавку», а потім на «Flashmode». Після такої процедури Ви будете спостерігати файл прошивки, який був ще раніше відправлений за адресою «C:/Flashtool/firmwares/». Вкрай не рекомендується в процесі установки знімати галочку з напису «Wipe Data». «Wipe Data» означає повний скидання налаштувань, і вона дозволяє виключити появи помилок і лагів у пристрої. Далі натискаємо на «Flash», вимикаємо телефон, затискаємо гучність на пристрої «Вниз» і підключаємо кабель USB. До закінчення установки програми забороняється виймати кабель з пристрою, поки не з'явиться напис Flashing finished.

Додатково про перезавантаження Xperia можна дізнатися зі статті Як перезавантажити Xperia.

Докладно про прошивці телефонів читайте в статті Що таке прошивка.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту