Логотип сайту

Як доїхати до Гомеля?

Как доехать до Гомеля?

Гомель є обласним центром південно-сходу Білорусії і другим за величиною містом країни. Розташований у 302 км на південний схід від Мінська - столиці Білорусії і в 567 км від Москви.

Гомель багатий великою кількістю пам'яток, тому його часто прагнуть відвідати гості сусідніх країн - України та Росії. Інфраструктура міста добре розвинена, тому потрапити в Гомель не складе праці.

Літаком

У Гомелі є аеропорт, який знаходиться в 11 км від міста, приймає внутрішні і міжнародні рейси. Дістатися прямим рейсом до Гомеля можна з Калінінграда і Мінська. Детальний розклад авіарейсів можна дізнатися, перейшовши за посиланням.

Автобусом

З москви до Гомеля можна дістатися на автобусі з Щолкінської автовокзалу. Час в дорозі складе приблизно 14 годин. Доїхати на автобусі до Гомеля також можуть жителі Чернігова, Києва, Солігорська і Новополоцька.

Також Гомель зв'язаний автобусним сполученням з усіма районними центрами Гомельської області багатьма обласними центрами Білорусії. Дізнатися детальний розклад автобусних рейсів можна перейшовши по посиланню.

Поїздом

Гомель безпосередньо пов'язаний залізничним сполученням з 31 містом, у тому числі з Москвою і Санкт-Петербургом. На поїзді можна досить комфортно і швидко доїхати, для цього потрібно сісти на поїзд номер 055 Москва-Гомель або номер 076 Москва-Брест. Час у дорозі від Москви до Гомеля приблизно 13 годин. З Санкт-Петербурга до Гомеля ходить поїзд номер 083 Санкт-Петербург-Гомель. Також можна доїхати на минаючому поїзді номер 335 Санкт-Петербург-Дніпропетровськ і 054 Санкт-Петербург-Київ.

На особистому автомобілі

До Гомеля можна дістатися на автомобілі, якщо їхати по трасі М3, яка проходить через Смоленську область. Доїхавши до Брянська, потрібно звернути на А141 і їхати до кордону з Білорусією по трасі М13.

Також вам може бути корисна інформація, яку ви знайдете у статтях розділу нашого сайту Як дістатися від і до.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту