Логотип сайту

Як стати брокером?

Как стать брокером?

Брокер є фахівцем, що займається відстеженням зміни курсів валют і цінних паперів. Для багатьох це омріяна професія, але щоб стати брокером, потрібно пройти особливу школу і володіти певними якостями і навичками. Розглянемо докладніше, як стати брокером.

Суть роботи брокера

В роботі брокера ключовим елементом є маніпулювання грошима. Укладаючи угоду, брокер зобов'язується принести своєму клієнтові прибуток, використовуючи при цьому його гроші. Якщо брокер успішно проведе операцію і принесе своєму клієнтові прибуток, він отримає хороший відсоток. Якщо ж брокер буде допускати помилки і всі його угоди на біржі виявляться провальними, він створить собі погану репутацію. Зазвичай три провальних угоди навіть у відомого брокера можуть зіпсувати його репутацію.

Конкуренція в брокерській середовищі не менш висока, чим в інших сферах. Незважаючи на те, що будь-яких бар'єрів у просуванні брокера майже немає, цю роботу можна назвати досить складною, так як вирости і стати відомим брокером виходить не у багатьох. Найбільш важливими якостями брокера є аналітичний склад розуму і висока стресостійкість, оперативність і дар передбачення. Для брокерів на фондовій біржі принципово важливо вгадувати майбутній курс - до чотирьох цифр після коми. Цією здатністю володіють лише одиниці.

Що важливо знати брокеру?

Незважаючи на те, що в роботі брокер повинен враховувати безліч різних факторів, знати поняття математичного та фундаментального аналізу, керуватися оперативними зведеннями, постійно стежити за динамікою валют, часто рішення повинно виноситися буквально в лічені секунди. Інший раз, купуючи або продаючи, брокер розраховує лише на власну удачу і інтуїцію. Для брокера принципово важливим є вміння працювати в команді, адже найчастіше одинаки не можуть впоратися з великим обсягом роботи.

Хто може стати брокером?

На даний момент якихось спеціалізованих Вузів, які готують до професії брокера, не існує. Є різні установи, школи, коледжі, училища при конторах, проте щоб отримати хороший досвід, потрібно не забувати про практику. Головне для брокера, який тільки починає свій професійний шлях, - це отримати брокерську ліцензію. Зазвичай для її отримання навчаються у коледжі, за результатами іспитів отримують ліцензію і відправляються на працевлаштування у брокерську контору. Однак, щоб поступити у коледж, який може атестувати вас як брокера або стати сполучною ланкою в отриманні брокерської ліцензії, бажано мати технічну освіту, наприклад, бути програмістом або інженером. Крім того, бажано мати досвід продажів.

Робота брокера полягає в залученні клієнтів. Фактично, брокер у своїй роботі використовує різні маркетингові схеми, при цьому корисно бути хорошим психологом. Більше того, людина, що вирішила стати брокером, повинен бути готовий працювати цілодобово, а також постійно аналізувати події, які відбуваються у світі, і передбачати наслідку, як вони можуть вплинути на роботу фондової біржі.

Підводячи підсумок, можна сказати, що робота брокера доведеться під силу не кожному. У ній потрібно бути не лише стійким, але і вміти приймати правильне рішення настільки швидко, наскільки це можливо. Від цього залежить і заробіток брокера, і його репутація.

Корисні статті по темі:

  • Що таке біржа
  • Як грати на біржі
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту