Логотип сайту

Як зберігати опариші?

Как хранить опарыши?

Дивіться відео

Як зберігати опариші?

Ще в XIX столітті підприємливі німці і французи оволоділи технікою вирощування опариша. В нинішній час основна частка виготовлення личинок мух сконцентрована в Польщі. Але останнім часом виробництво опариша динамічно розвивається і в нашій країні. Головні центри промислового вирощування - Москва, Санкт-Петербург, Волгоград.

Особливості зберігання

Якщо ви збираєтесь на риболовлю і заздалегідь придбали опариша, то ви повинні знати, що опариш вимагає певної температури зберігання, це та багато іншого можна дізнатися з нашої статті - Рибалка. Зараз ми розглянемо питання, як зберігати опариші будинку.

В домашніх умовах опариша рекомендується зберігати в закритих банках в холодильнику, при нульовій температурі. Ємності з опарышем рекомендується потримати в холодильнику трохи відкритими. Подібним способом можна уникнути появи конденсатної вологи. Власне підвищена волога сприяє стрімкому перетворення личинок на лялечок. З цією ж метою можна застосовувати кульки силікагелю. Якщо ви ловите рибу на черв'яка, то стаття зберігати черв'яків допоможе вам розібратися в цьому питанні.

Як зберігати великий обсяг опаришів

У разі, якщо ви купили опариша оптом, від сотні грамів і вище, то зберігати все це необхідно наступним чином.

Необхідно придбати пластикову ємність з висотою стінок не менше п'яти сантиметрів. Помістити туди опариша, при цьому прошарок личинок не повинна бути вище 1,5 див. Після цього опариша засипають невеликим шаром тирси або висівок, так само підійде і мелкодисперсная підгодовування. Пропорція субстрату і опариша за об'ємом 1:1. Бажано туди ж додати на 1 кг субстрату 100 г порошку будівельного крейди.

Після цього необхідно помістити відкритий пластиковий контейнер в холодильник. Один раз в тиждень пересеиваем субстрат і пересипаємо все це свіжим сухим субстратом.

У разі, якщо опариш все ж куклится, лялечку (кастер) необхідно зберігати залитій рідиною, а саме водою. Це врятує лялечку від перетворення в муху, і кастер можна застосовувати як наживку або прикормку. Якщо ви серйозно захоплюєтеся риболовлею, то вам буде цікаво ознайомитися зі статтею Як розводити опаришів.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту