Логотип сайту

Як відкрити парашут?

Как открыть парашют?

Багато людей мрію стрибнути з парашутом. Але не всі знають, як це правильно робиться і на що необхідно звернути увагу. Якщо ви стрибаєте в перший раз, не зайвим буде ознайомитися зі статтею Як стрибати з парашутом. А цій статті ми розповімо про те, як правильно відкрити парашут.

Відкриваємо парашут

Відкривати парашут необхідно через 5 секунд після стрибка, до землі повинно залишатися не менше 250 - 350 метрів.

Для того щоб парашут відкрився, необхідно привести в дію пристрій розкриття основного парашута, тобто висмикнути кільце.

Після цього розкриваються клапани ранця, і основний парашут з покладеним на нього куполом і стропами витягується і наповнюється повітрям. Вам необхідно підняти голову вгору і переконатися, чи правильно відкрився купол парашута. Якщо все пішло за правилами, вам необхідно відключити автомат розкриття запасного парашута.

У тому випадку, якщо парашут розкрився, але він несправний, його необхідно від'єднати і приступити до розкриття запасного парашута.

Проблеми розкриття парашута

Якщо у вас не відкрито основний парашут або він виявився несправним, не варто панікувати. Необхідно розкрити запасний парашут, смикнув за кільце запасного парашута. Робиться це відразу ж, як тільки ви з'ясували, що основний парашут в неробочому стані.

Потім слід витягнути запасний купол, взяти його в ліву руку і відкинути його вліво і вгору. Варто відзначити, що після відкриття запасного парашута не варто відкривати основний.

Але навіть якщо парашутист втратив свідомість або з якоїсь причини не вжив жодних дій, на висоті 230 метрів пристрій автоматичного розкриття все одно спрацює і не дасть парашутистові отримати травми (звичайно, у тому випадку, якщо парашутне спорядження оснащено таким пристроєм).

Після того як парашут розкрився, необхідно готуватися до приземлення. Приземлятися треба на обидві ноги.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту