Логотип сайту

Як доїхати до Красногорська?

Как доехать до Красногорска?

Красногорськ - невелике місто в 22 км на північний захід від центру Москви, адміністративний центр Красногорського району Московської області. Населення - трохи більше 130 тисяч. Із-за близькості до Москви, більшість жителів міста воліє жити тут, а працювати в столиці. Містоутворюючим підприємством міста є Красногорський завод ім. С. А. Звєрєва.

Тим, кому необхідно доїхати до Красногорська, ми радимо спочатку дістатися до Москви, а потім уже до самого Красногорська. Справа в тому, що сам місто хоч і досить протяжний, але невеликий, і поїзди рідко зупиняються на станціях Красногорська. Зате з Москви дістатися до Красногорська не складе великої праці.

Як доїхати з Москви

За маршрутом Москва Красногорськ доїхати можна чотирма способами:

 • На електричці. Вони відходять з Курського і Ризького вокзалів, а також зі станції Москва-Каланчевская з 04:41 до 00:12 з невеликими інтервалами до станцій Красногорська і Павшино. Тривалість шляху з Ризького вокзалу становить 33 хвилини, з Курського вокзалу - 45 хвилин.
 • Від метро Тушинская регулярно відходять в Красногорськ маршрутки і автобуси. Для багатьох з них Красногорськ - кінцева зупинка, так що ви навряд чи загубитеся. Інші найближчі до Красногорску станції - Строгіно, Волоколамська і Митино.
 • Від метро Сходненская також є можливість дістатися до Павшино на маршрутці номер 67.
 • На власному автомобілі дістатися до Красногорська можна по Волоколамському і Новорижскому шосе, а також через Митино, звернувши з П'ятницького шосе на Волоколамське, трохи не доїжджаючи перетину Волоколамського і Іллінського шосе. Безумовно, на своєму автомобілі їздити зручніше всього. Але враховуючи, що в Москві на шосе часто виникають пробки, подорожувати на електричці може виявитися навіть швидше.
 • Якщо вам необхідно було потрапити на станцію Красногорськ, а ви випадково потрапили на станцію Павшино, не треба нервувати. Між двома станціями регулярно курсують автобуси і маршрутні таксі.

  До речі, в зимовий час Красногорськ перетворюється на прекрасне місце для катання на лижах і сноубордах. Більше місць для заняття зимовими видами спорту ви знайдете в статті Де покататися на лижах в Москві.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту