Логотип сайту

Що таке фільм?

Что такое фильм?

Мабуть, кожна сучасна людина знає, що таке фільм, але давайте все ж розглянемо історію даного слова і багатоманітність його значень.

Фільм - це...

Фільмом називають окремий твір кіномистецтва. З технічної точки зору фільм являє собою певну послідовність рухомих зображень, які пов'язані одним сюжетом. Щоб забезпечити зображенню рух, необхідно зібрати велику сукупність статичних кадрів, на яких відображені окремі фази руху. Найчастіше фільм оснащений звуковим супроводом, звичайно, тільки якщо ми не говоримо про такому жанрі, як «німе кіно».

Свою багатозначність термін починає знаходити в тому випадку, коли мова заходить про якусь конкретну різновиди кіно. Наприклад, досить часто з екрану телевізора можна почути словосполучення «документальний фільм». Такий вид кінематографа передбачає зйомки справжніх подій і осіб

На противагу документального цілком можна поставити фільм художній. Такий фільм має на увазі попередню роботу з написання сценарію, інтерпретації її режисером, акторську гру і т. д. Є ще короткометражний фільм. Це означає, що довжина твори не перевищує 15-40 хвилин. Переважно для дітей був створений окремий вид - мультиплікаційний фільм, а інакше кажучи - мультик.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, ви можете звернутися в спеціальний розділ нашого сайту - Фільми.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту