Логотип сайту

Як відключити вбудовану відеокарту?

Как отключить встроенную видеокарту?

Нерідко може знадобитися відключити вбудовану відеокарту на ноутбуці чи комп'ютері. Зробити це можна, використовуючи кілька перевірених способів. Про те, як відключити вбудовану відеокарту з їх допомогою, розказано далі.

Відключення відеокарти через диспетчер

Краще всього використовувати цей варіант, оскільки він не забирає багато часу і дуже простий. Необхідно діяти наступним чином:

 • Спочатку відкрийте вікно «Диспетчер пристроїв» на своєму ПК або ноутбуці. Щоб це зробити, знадобиться на робочому столі знайти значок під назвою «Мій комп'ютер». Потрібно клікнути по ньому два рази лівою кнопкою миші. Після чого з'явиться контекстне меню. У ньому натисніть на рядок «Управління». Потім у вікні виберіть «Диспетчер пристроїв».
 • Перед вами з'явиться список компонентів, які встановлені на вашому ПК. В ньому потрібно знайти пункт «Відеоадаптери». Натисніть на неї, щоб відкрити контекстне меню. У ньому навпроти рядка «Вбудована відеокарта» натисніть на опцію «Відключити».
 • На екрані з'явиться повідомлення, де ОС Windows буде просити підтвердження вибраної дії. Вам потрібно клікнути на «ОК». Після чого виконайте перезавантаження ПК, щоб внесені зміни в роботу комп'ютера або ноутбука увійшли в силу.
 • Відключення відеокарти через біос

  У деяких випадках перший варіант може не принести бажаного результату і тоді потрібно відключити вбудовану відеокарту в БІОС. Робити це необхідно з максимальною уважністю, щоб не збити основні налаштування операційної системи:

 • Запустіть BIOS. Для цього потрібно спершу вимкнути ПК, а потім знову запустити під час завантаження даних натисніть на клавішу F2 або Del.
 • На екрані з'являться різні параметри. Необхідно знайти рядок, яка містить наступне значення: Intergation Video. Навпроти неї вкажіть значення Disable. Потім знову перезавантажте комп'ютер. Після чого вбудована відеокарта точно не буде функціонувати.
 • Зверніть увагу, що дана схема актуальна лише для стаціонарного комп'ютера. Для відключення відеокарти на ноутбуці за допомогою БІОС, потрібно діяти по-іншому.

  Відключення відеокарти через біос на ноутбуці

  Щоб відключити вбудовану відеокарту на ноутбуці через BIOS, потрібно діяти таким чином:

 • Зайдіть в БІОС. Увімкніть ноутбук, а потім натисніть на клавішу Pause або F8. Після чого перед вами з'явиться вкладка під назвою Advanced. У ній вимагається серед представлених пунктів вибрати цей: System Agent Configuration, а потім зайти у вкладку: Graphics Configuration.
 • Перед вами з'явиться вікно. У ньому натисніть на опцію Primary Display. В ній необхідно виставити значення Auto або PCIE, а потім натиснути «ОК». Після чого натисніть на клавішу F10.
 • Тепер перезавантажте свій ноутбук. Потім можете приєднувати до нього зовнішню відеокарту за допомогою кабелів, що йдуть до неї в комплект.
 • Дотримуючись наведених інструкціям, ви зможете самостійно виконати відключення вбудованої відеокарти. Однак пам'ятайте, що дотримуватися їх необхідно чітко, це дозволить уникнути збоїв у роботі ОС. Якщо ви не впевнені, що зможете відключити відеокарту своїми руками, то краще зверніться до фахівця. Це дозволить уникнути проблем у функціонуванні вашого ПК.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту