Логотип сайту

Що таке MySQL?

Что такое MySQL?

Дивіться відео

Що таке MySQL?

MySQL - це назва системи управління базами даних, що розробляється компанією Oracle. Вона є однією з найбільш популярних СУБД для роботи з реляційними базами даних. Реляційна база даних є цілісною гнучкої структурованою та легкою для маніпулювання формою зберігання даних, заснованої на реляційної (відносної) моделі.

Що таке СУБД

По своїй суті, СУБД (Система Управління Базами Даних) є сховищем даних.

Це інструмент для роботи з інформацією, що дозволяє її легко структурувати, обробляти, змінювати, доповнювати і швидко витягати. Є основним засобом зберігання і роботи з даними в інтернеті.

Що таке MySQL - це абсолютно безкоштовна, швидка, надійна і зручна СУБД. До того ж вона за замовчуванням пов'язана з PHP - одним з найпопулярніших інтерпретованих мов програмування, що використовується в основному для створення онлайн проектів і дозволяє створювати динамічні сайти і портали, в тому числі і соціальні мережі.

Як працювати з MySQL

Для роботи з MySQL потрібно просто встановити спеціальну серверну програму. Але для того щоб повноцінно використовувати її можливості, існує величезна кількість засобів і інструментів, у тому числі і CMS, і CRM.

Завдяки СУБД, таким, як MySQL, і интерпретируемым мов програмування інтернет став таким живим і гнучким. Завдяки їм стало можливим існування CMS, медіа-порталів і соціальних мереж.

Можливо вам будуть цікаві наступні статті:

  • Що таке SQL
  • Що таке база даних
  • Mysql: як створити базу
  • Різні питання про ПО
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту