Логотип сайту

Що означають наколки?

Что означают наколки?

Дивіться відео

Що означають наколки?

Татуювання, зроблені в місцях позбавлення волі, як правило, несуть у собі досить багато інформації. Так, їх сюжет може розповісти про смаки, стилі, долі, характеру, найпотаємніших почуттях або нереалізовані мрії.

Павутина і павук

Дуже популярною татуюванням, яку роблять собі ув'язнені, є павутина. Вона символізує те, що людині дали тривалий термін перебування у місцях позбавлення волі. Зазвичай павутину можна зустріти на ліктях ув'язнених. Справа все в тому, що таким чином людина показує, що під час свого перебування у в'язниці він проводить значний час сидячи за столом, спираючись на лікті.

Татуювання, на якій зображена павутина з павуком, говорить про те, що чоловік намагався уникнути правосуддя, переховувався від служителів закону, але, врешті-решт, його схопили і посадили у в'язницю. При цьому слід пам'ятати, що павутина з павуком є дуже популярною татуюванням серед людей, не потрапляли під суд, але вона в більшості випадків у них зроблена кольоровим чорнилом, яких практично не зустріти в місцях позбавлення волі.

Сльоза

Дуже впізнаваною є татуювання у вигляді сльози. Її зміст залежить безпосередньо від географічного розташування. Так, в деяких місцях такий малюнок може означати, що людина довго перебував у в'язниці, в інших - те, що він скоїв жорстоке вбивство. Якщо ж сльоза порожня, то вона вже має інше значення. Такий малюнок говорить про те, що ув'язнений здійснив замах на свого кривдника, не зміг забрати в нього життя, але йому вдалося його покалічити.

Годинник і корона

Годинник на тілі укладеного символізують довге перебування у в'язниці. татуировкиТатуювання у вигляді корони свідчить про високе становище людини, якого віддали під суд. Як правило, такий малюнок вибирають собі ті, хто потрапив у місця позбавлення волі за махінації в бізнесі.

Гральні карти

Якщо наколка представлена колодою карт, то це означає, що укладений відноситься до свого життя, як до азартної гри. татуировкиЗображення карти піки говорить про те, що перед вами злодій. Татуювання, в ролі якої виступає бубни, наноситься на тіло ув'язненого силою, такий малюнок вказує на те, що укладений є інформатором. Карту треф можна зустріти у тих злочинців, які були засуджені за крадіжку. Черв'яки - символ серця, таке зображення також наносять насильно. Воно означає, що людина шукає романтичного партнера за ґратами.

Хрест і кат

На грудях ув'язнених часто зустрічається татуювання, на якій зображений хрест. Вона говорить про те, що перед вами злодій, причому найвищого класу. Зображення на тілі ката демонструє ненависть злочинця до чинної влади і законів, які вони встановили.

Жінка

Якщо на тілі укладеного зображена сидяча жінка, яка тримає в руках факел, це означає, що він зберігає вірність своєї дружини. При цьому якщо він дізнається, що вона йому зрадила, то він обов'язково помститься їй. Татуювання у вигляді оголеної жінки, прив'язаною до палаючого стовпа, є свідченням того, що чоловік убив свою кохану за зраду і за це відбуває свій термін в місцях ув'язнення. Зазвичай такий малюнок присутній на стегні або на грудях.

Наколка у вигляді жінки, розіп'яту на хресті, де присутній напис «Амінь», татуировкисимвол жорсткої помсти. Зазвичай її роблять злодії, які прагнуть покарати всіх тих, хто їх зрадив. Жінка з яблуком в руці і обвита змією або дівчина з дияволом говорить про те, що чоловік потрапив у в'язницю через бажання володіти чужою дружиною. Таку зазвичай роблять татуювання на лівій руці.

Крилата жінка на зап'ясті - символ удачі. Укладені вірять, що така татуювання допоможе їм швидше вийти на волю. Якщо ж на спині чи на грудях людини є ціла «картина» дівчина з довгим волоссям з факелом у руці, череп, гроші, хрест, змія, сокиру і тюремна решітка - то перед вами людина, покорившийся своєї долі і готовий понести покарання. Вийшовши на свободу, він почне нове життя, в якій перестане порушувати закони.

Напівоголена жінка, що сидить на магічному кулі, - символ віри у потойбічні сили. Якщо на руці або грудей присутній жіноча голова з короною, то людина зустрів своє повноліття в місцях позбавлення волі (колонії).

Череп і кістки

татуировки

Тюремні наколки, представлені людським черепом і кістками, означають, що їх володарі були засуджені до довічного ув'язнення. Якщо ж така татуювання доповнено восьмикутною зіркою, то засудили людину за крадіжку і тяжке вбивство, причому він був авторитетом серед злочинців.

Гроші і орел

Купюри на плечі - символ жадоби грошей. Укладений з такою наколкою, вийшовши на свободу, піде на будь-які жертви, щоб стати багатим. Якщо ж у людини присутній на грудях татуювання у вигляді доларових купюр, це означає, що чоловік був причетний якимось чином до американської мафії.

татуировкиОрел говорить про те, що укладений сумує за свободу і надалі не буде порушувати закони, щоб знову не втратити можливість жити як порядна людина. Якщо ж на тілі присутній двоголовий орел, то ув'язнений має сильну неприязнь до Росії.

Храми та обереги

Відомо, що місця позбавлення волі відрізняються жорсткістю і непередбачуваністю, тому багато роблять наколки, які виступають в якості оберегів. У ролі них можуть виступати зображення Богоматері, ангела-хранителя, Панове, ока Ра, жука-скарабея і так далі.

Храми нерідко зустрічаються на тілі ув'язнених. Кількість куполів у них означають кількість років, що людині потрібно сидіти на зоні. татуировкиЯкщо ж у укладеного на тілі дві таких татуювання, то можна сміливо стверджувати, що він повторно перебуває у в'язниці.

Замки, холодну зброю і диявол

На ногах і руках ув'язнених можна побачити замки. Вони свідчать про те, що людина сидить за крадіжку і що він відданий злодійським ідеям. Зображення диявола означає, що людина вірить у те, що зможе вийти раніше завдяки допомоги потойбічних сил. Холодну зброю (меч, ніж, кинджал та інше) означає, що укладений є нещадним людиною і краще з ним не вступати у конфлікт, інакше можна поплатитися своїм життям.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту