Логотип сайту

Як зробити закідушку?

Как сделать закидушку?

Дивіться відео

Як зробити закідушку?

Донна вудка (або, як її називають у народі, «закидушка») - досить ефективна снасть для успішної риболовлі на значній відстані від берега. Вона застосовується найчастіше для вилову риби, що мешкає в основному на дні водойми. Але найчастіше в спеціалізованих магазинах вони коштують дуже дорого, або просто відсутні у продажу.

Про те, як самостійно зробити закідушку, ми розповімо в цій статті.

Незамінна снасть

Закидушка - одна з кращих вудок для риболовлі. Для лову певних видів риб - просто незамінна річ: сома або великого ляща, або судака поплавковою вудкою навряд чи вдасться вивудити. Тому купуємо в магазині необхідне спорядження та виготовляємо закідушку для риболовлі своїми руками.

Складові частини

Закидушка складається з невеликого (до 1,5 м) вудлища, сигналізатора покльовок основної волосіні, яка намотується на котушку (інерційну або безынерционную), грузила і повідків з гачками. Раніше замість вудилища і котушки використовували мотовило: вузьку міцну дощечку, на яку і намотувалася волосінь. А закид закидушки вироблявся вручну. Замість кивка-сигналізатора використовували дзвіночок, який сповіщає про поклевках своїм дзвоном.

Сучасна конструкція

Купуємо або робимо своїми руками невелике розкладне вудилище з кивком на кінці. Деякі сучасні рибалки воліють брати вже готове вудилище для спінінга. Прикріплюємо до нього котушку (краще взяти безынерционную). На котушку намотуємо 50 до 100 метрів волосіні діаметром 0,3 мм і більше, залежно від того, якої ваги рибу ви збираєтесь зловити. Пропускаємо волосінь через кільця і кивок вудилища. На закінчення снасті кріпимо грузило вагою від 50 до 100 грамів. Така закидушка повинна мати кілька повідців (зазвичай від двох до п'яти). Лісочка для повідків використовується більш тонка. Повідці кріпимо до основної волосіні за допомогою кембріков або петель, або вузлів - кому як сподобається. Краще всього, якщо повідці будуть знімні. Гачки підбираємо відповідно до використовуваної наживкою. Ось і все: готову снасть можна брати на рибалку.

Відповіді на інші питання, пов'язані з ловом риби, читайте в розділі Рибалка.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту