Логотип сайту

Де полювати?

Где охотиться?

Збираючись на полювання, мало взяти рушницю і взути мисливські чоботи, потрібно ще знати, де і коли можна полювати на того чи іншого звіра. Наш розділ Полювання буде корисний як досвідченим мисливцям, так і новачкам. Тут ви знайдете багато порад і рекомендацій, що стосуються полювання. А в цій статті ми розглянемо, де можна полювати.

Полювання на дичину

Мисливці можуть знайти хороші місця практично по всій території Росії. В Ленінградській, Псковській, Новгородській областях відмінна полювання на вальдшнепа, глухаря, тетерева, рябчика або куріпок. На численних озерах регіону можна вдало полювати на водоплавну птицю. Улюбленим місцем полювання для багатьох стало Ладозьке озеро, де в достатку водяться дикі качки і гуси.

В лісах Підмосков'я можна вдало полювання на тетерева, а в Тульській або Тверській області на глухаря.

Мисливські сезони в кожному регіоні відкриваються в різний час. Наприклад, на Північно-Заході країни навесні мисливський сезон з 23 квітня і до 15 травня. У Карелії з 1 травня по 15 травня, в Ленінградській області з 21 квітня по 8 травня.

Восени практично у всіх регіонах полювання на дичину дозволено з 15 серпня до 30 листопада. У Карелії можна постріляти птицю і взимку.

Полювання на звіра

Для справжнього мисливця величезне задоволення приносить саме вистежування звірів, пошук його слідів і переслідування. Саме тому мисливці пишаються вдалим полюванням на зайця, якого не так просто вистежити, адже незважаючи на поширену думку про боягузтво зайцев, це хитрий звір, який спритно заплутує сліди, і тому не кожен мисливець може його вистежити. Водяться зайці по всій території Росії, тому щоб пополювати на нього, не потрібно їхати далеко. Винятком стане полювання на зайця-біляка, який водиться на півночі країни. Велика популяція бєляков в Якутії.

Також люблять азартні мисливці полювати на лисиць і вовків. І якщо на вовка ходять, щоб відчути весь азарт полювання, то лисиця цікавить мисливців і як дорогий трофей, хутро якого цінується.

Перш ніж зібратися на полювання, слід дізнатися, чи є обмеження на відстріл. Популяція вовків і рисей постійно змінюється, тому потрібно дізнатися, чи можна проводити відстріл в даному регіоні, і в якій кількості. Варто відзначити, що в Новосибірській області існує денні обмеження на відстріл зайців і лисиць.

У північно-західних регіонах Росії добре полювати на борсука, норку, куницю, єнотовидного собаку, видру, козулю. У болотистих місцевостях Ленінградської області і Карелії можна добре полювати на лося. Але щоб лосині роги стали окрасою вашого будинку, потрібно пройти не один кілометр.

У Ставропольському краї, Кемеровській області, Тюменської та інших областях регіону можна пополювати на різного хутрового звіра.

В Карелії і на Беломорье можна вдало пополювати на росомах і тюленів. Мисливці дуже часто звідти повертаються з багатою здобиччю.

Дуже небезпечною вважається полювання на кабана. Дійсно, це сильне і швидке тварина, яка може вбити людину, якщо його розсердити. Особливо небезпечний поранений звір, який в люті кидається на мисливця. Навіть досвідчені мисливці не ходять на кабана поодинці. Кабани в Росії водяться практично на всій території країни, виняток становлять регіони крайньої півночі і південні області, де занадто жаркий клімат і мало лісів.

Алтай і Закавказзі - це регіони, де полювати можна на сніжних баранів і гірських козлів, яких тут дуже багато.

Полювання на ведмедя

Сьогодні полювання стала улюбленим розвагою багатьох і тому є спеціальні мисливські угіддя, де в сезон надається можливість пополювати на різного звіра. Але, звичайно, самої азартної вважається полювання на ведмедів.

Хороша полювання на ведмедя чекає на Камчатці, де багато риби. Велика популяція звірів в Північно-Західному регіоні країни і в Карелії. Тут можна вполювати особина вагою триста і більше кілограм.

Але все ж здавна ведмідь вважається хазяїном тайги, тому найчастіше їдуть полювати на ведмедя в Східну і Західну Сибір. Варто зазначити, що полювання на ведмедя - одна з найбільш видовищних і екстремальних. Це один з найбільш небезпечних звірів якого вбити не так просто.

Полюють на ведмедів в різних регіонах в різний час, але кращим сезоном вважається осінній сезон з 15 серпня до 1 грудня.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту