Логотип сайту

Як помститися людині?

Как отомстить человеку?

Якщо хтось завдав вам образу, практично завжди захочеться помститися. Існує величезна кількість способів помсти, потрібно лише вибрати підходящий для конкретного випадку. Звичайно, помста - це погано, але іноді це єдиний спосіб заспокоїти своє самолюбство. Нижче будуть представлені кілька способів помститися кривдникові.

Як можна помститися людині за допомогою магії?

Помститися ворогові можна за допомогою магії. Досить зробити ляльку (вольт), а потім робити з нею все, що завгодно. Для її виготовлення будуть потрібні наступні матеріали:

 • солома або синтепон;
 • тканину;
 • нитки;
 • волосся, нігті жертви.
 • Візьміть тканину і солому і зробіть з них ляльку. Бажано, щоб вона була схожа на ворога. Для цього потрібно додати ляльці відмітні ознаки людини. Наприклад, родимки, бородавки, колір очей, волосся та інше. Після того, як вольт буде зроблено, всередину нього необхідно покласти волосся, нігті ворога. Також слід охрестити ляльку його ім'ям.

  Після цього можна починати маніпуляції з лялькою. Ви можете протикати голками будь-яку частину тіла, обливати вольта окропом, виколювати йому очі, відрізати руки, ноги. Людина буде відчувати біль. Однак за такі дії доведеться платити і вам, так як цей ритуал відноситься до чорної магії і не проходить безслідно.

  Як помститися: дрібні капості

  Розмірковуючи над тим, як можна помститися людині, варто робити дрібні капості. Розпустіть плітки про нього. Якщо це чоловік, то можна сказати, що він постійно зраджує своїй дружині або слабкий по чоловічій частині. Більше способів помсти ви знайдете в наших статтях - Як помститися хлопцеві, і Як помститися чоловікові.

  Якщо ворогом є жінка, то можна по секрету сказати, що вона займається чорною магією, підробляє в стрип-клубі, має багато коханців одночасно і інше. В якості дрібних капостей можна вибрати різні хитрощі. Наприклад, можна познайомитися з нею в соцмережі і покликати на побачення, на яке ніхто не прийде.

  Пам'ятайте, практично кожна жінка обожнює солодке, але адже в ньому багато калорій, які завдають шкоди фігурі. Від вас потрібно частіше надсилати їй солодощі, від яких вона просто не зможе втриматися, а ви, в свою чергу, будете спостерігати, як ворог не поміщається в сукні. Якщо вам потрібно помститися колишньої коханої, буде корисна наша стаття - Як помститися колишній.

  Напевно ви знаєте, де живе ваш ворог. Можна запросто обмазати його двері лайном та іншими неприємно пахнуть речовини, головне, щоб ніхто з сусідів вас не побачив.

  Витончені способи помсти

  Якщо все вищеописане вам здається дитячим лепетом, можна вдатися до більш витонченим способам помсти. Наприклад, можна помститися кривдникові, найнявши людей, які його гарненько поб'ють. Тільки потрібно пам'ятати, що ворог може написати заяву в поліцію, і велика ймовірність, що вас вирахують. У цьому випадку кримінальної відповідальності не уникнути. Помститися, не порушуючи закону, допоможе наша стаття - Як помститися кривдникові.

  Якщо вам змінив кохана людина і ви жадаєте помсти, можна зробити так, щоб він відчув себе нікчемою. Запросіть на зустріч його друга або подругу, фліртуйте, робіть співрозмовнику компліменти. Головне, щоб все це дійшло до вух зрадника. Також можна прийти на вечірку і робити в присутності нього компліменти його другові чи подрузі, тоді він точно відчує свою ущербність. Більше варіантів помсти ви знайдете в нашій статті - Як помститися за зраду.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту