Логотип сайту

Як намалювати друзів?

Как нарисовать друзей?

Дивіться відео

Як намалювати друзів?

Знайомим і друзям можна зробити сюрприз - намалювати їх портрети. Художнику-початківцю краще вчитися малювати зображення фігур людей за допомогою олівця. Крім того можна навчитися малювати дружні шаржі або карикатури.

Як намалювати олівцем друзів

Якщо стоїть завдання намалювати одного, можна малювати його з натури або змальовувати з фотографії. Останній варіант ідеально підходить, якщо портрет стане сюрпризом для людини. Художникам-початківцям краще всього взяти олівець 3В і папір потрібного розміру. Далі потрібно вибрати фотографію одного і поетапно змалювати портрет або фігуру у повний зріст за наступною схемою:

 • Намітити легкими лініями те, що буде зображено на майбутньому портреті: крім абрисів самої людини накреслити, які ще об'єкти будуть перебувати на картині. Особливу увагу потрібно звернути на розташування частин обличчя - очей, рота, носа, вушних раковин і т. д.
 • Під м'язовим шаром і шкірою розташовані кістки черепа. Справжні художники починають малювати саме з них - зі щік, очей і т. д., а на їх основі вже малюються очі, брови і інші частини обличчя. Завдяки цьому прийому, зображення особи одного не буде «роз'їжджатися», а це можливо, навіть не дивлячись на те, що портрет малюється з фотографії.
 • Щоб намальований портрет максимально схожий на фотографію друга, другпотрібно постійно порівнювати співвідношення відстаней і кутів. Далі потрібно чіткими лініями промальовувати всі частини обличчя - очі, ніс, губи і т. д. Також наносяться мімічні лінії, які додадуть особі емоційності. Сюди належать складки під і над очима, носогубні складки і пр.
 • Коли чіткі лінії накреслено, потрібно вводити відтінки і тіні на портреті одного. За допомогою тіней малюнок стане більш живим, об'ємним.
 • Якщо малюнок виходить дуже різким, надто чіткі лінії можна розтушувати пальцем або шматочком паперу.
 • За такою ж схемою, як зазначено вище, можна не тільки намалювати портрет одного, але також поетапно зобразити і колективний портрет, з'єднавши кілька зображень в один малюнок. Ще більше інформації, як навчитися малювати друзів, можна знайти в нашому розділі Малювання.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту