Логотип сайту

Як дістатися до Відня?

Как добраться до Вены?

Відень - це прекрасне місто, столиця Австрії, куди щорічно з'їжджаються туристи з усіх країн, щоб показати архітектурні та культурні пам'ятки, пройтися по вимощеним камінням старовинними вуличками, прогулятися по мальовничих парків. Тих, хто вперше вирішив відвідати цей дивовижний місто, хвилює питання: як дістатися до Відня?

Вибрати один з наступних способів: доїхати на машині, поїзді або долетіти на літаку. Все залежить від фінансів і вашого географічного положення.

До Відня на літаку

Сьогодні багато авіакомпанії щодня здійснюють рейси до Відня, до них відносяться «Трансаеро», «Аерофлот», «Росія», Airlines, Niki, Austian Airlines та інші. Авіапереліт буде самим швидким і зручним способом, однак і самим дорогим. З Москви рейси здійснюються з аеропорту Шереметьєво, Домодєдово і Внуково. Час польоту складе 3 години.

Аеропорт Відня знаходиться в 20 хвилинах їзди на таксі від центру міста. Трохи швидше можна доїхати на швидкісному поїзді CAT (City Airport Train). Детальніше про це розповімо в нашій статті Як доїхати з аеропорту Відня.

Як дістатися до Відня на поїзді

Значно дешевше буде доїхати до Відня на поїзд, який відправляється щодня з Москви. Однак час в дорозі складе 32,5 години. Через Відень також слід поїзд «Москва-Ніцца». Він їде трохи менше - майже 29 годин, але відправляється тільки раз на тиждень - по четвергах. Вокзал, з якого слідують поїзди до Відня, розташований недалеко від станції метро «Білоруська», що по Замоскворецької лінії.

У Вену на автомобілі

Мабуть, найбільш привабливим способом, з допомогою якого можна дістатися до столиці Австрії, є поїздка на автомобілі. Адже на шляху прямування можна також переглянути і інші чудові міста. Шлях варто тримати через Білорусію, Польщу, Чехію. Можна проїхати після Чехії ще й через Словаччину.

Однак якщо ви вирішили відправитися до Відня на машині, то варто взяти до уваги, що на митниці можуть виникнути проблеми. Водієві необхідно мати водійське посвідчення міжнародного зразка, техпаспорт на автомобіль, а також «зелену карту» - обов'язкове страхування відповідальності автомобіліста, виїжджає за кордон.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту