Логотип сайту

Як підключити інтернет на смартфон?

Как подключить интернет на смартфон?

Смартфони хороші тим, що дозволяють не просто робити дзвінки, але і користуватися сучасними мережевими сервісами: спілкуватися в чаті і по відеозв'язку, дивитися сайти і відправляти листи. Але як підключити Інтернет, щоб отримати доступ до всіх цих функцій?

Про це ми розповімо в цій статті, а відповіді на інші схожі запитання ви можете знайти на нашому сайті в розділі Смартфони.

Як підключити інтернет на Android

Підключити Інтернет на смартфоні під управлінням Android можна двома способами. Найвигідніший варіант - це Wi-Fi, тому що трафік при такому підключенні безкоштовний, а швидкість висока. Щоб підключити Wi-Fi на Android, зайдіть в меню «Налаштування», виберіть пункт «Бездротові мережі» і активуйте Wi-Fi. Після цього відкрийте пункт «Налаштування Wi-Fi» і виберіть потрібну мережу. При необхідності введіть пароль та натисніть «Підключити».

Щоб підключити 3G/4G-інтернету на Android, зайдіть в меню «Налаштування», виберіть пункт «Передача даних > > Мобільні мережі» та поставте прапорець «Дозволити передачу даних по мережі мобільного зв'язку». У різних версіях Android назви пунктів можуть бути переведені по-різному (наприклад, «Включити доступ до даних в мобільній мережі»), але принцип скрізь зазвичай один і той же. Установки точки доступу для мобільного Інтернету пристрій зазвичай автоматично отримує від стільникового оператора.

Підключаємо інтернет на iPhone

Для підключення Інтернету на iPhone зайдіть в меню «Налаштування», виберіть розділ «Wi-Fi» і увімкніть Wi-Fi. Виберіть у списку потрібну мережу, при необхідності введіть пароль і натисніть «Підкл.». А щоб включити 3G, все в тому ж меню «Налаштування» виберіть пункт «Стільникові дані» і включіть однойменну опцію. Настройки для конкретного оператора зазвичай встановлюються автоматично.

Інтернет на Windows Phone

У Windows Phone 8.1 для налаштування Інтернету потрібно провести пальцем від верхньої межі екрану вниз і натиснути кнопку «Wi-Fi», а коли на ній з'явиться напис «Доступні» - натиснути ще раз. У списку виберіть потрібну мережу і введіть, якщо потрібно, пароль.

Для включення 3G проведіть пальцем від верхньої межі екрану вниз і виберіть пункт «Всі налаштування». Знайдіть у списку розділ «мережа SIM» і активуйте опцію «Передача даних». Якщо натиснути на назві оператора в пункті «Установки SIM-карти», можна вказати, яке з'єднання повинно використовуватися для передачі даних - 2G, 3G або 4G (якщо підтримується).

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту