Логотип сайту

Як вийти з гри?

Как выйти из игры?

Дана стаття допоможе тим, хто не знає, як закривати ту чи іншу гру, тобто як вийти з гри. Це, звичайно, може здатися дивним, але такі люди дійсно є.

Більшість людей не закриває гру, а згортає її, натиснувши на клавіатурі кнопку «Пуск». Помилково припускати, що це Вам допоможе, так як гра не закривається, а всього лише згортається, чому Ви можете помітити, що починає лагают той же Інтернет або інші програми, які встановлені і відкриті на Вашому комп'ютері.

На багато гри спрацьовує кнопка "Escape". Спробуйте натиснути її, можливо, у Вас вийде закрити гру.

Ну а як бути, якщо, наприклад, Ваша гра раптово зависла? Ви граєте, і раптом все починає виснути, і навіть мишка не реагує на Ваші зусилля натиснути що-небудь. В цій ситуації як закрити гру? Дуже просто. Щоб вийти, а точніше безперешкодно закрити гру, в цій ситуації досить натиснути одночасно клавіші Ctrl Alt Delete». В цей момент повинна з'явитися табличка з командами, серед яких буде рядок «Диспетчер завдань», або у Вас відкриється сторінка, де будуть написані команди. Відкривши «Диспетчер завдань», Ви побачите ту гру, яку Вам необхідно закрити. Натисніть на гру, щоб вона виділилася, а потім внизу Ви побачите табличку «Зняти завдання». Натиснувши на неї, Ви зможете закрити Вашу гру.

Звичайно, перш ніж встановлювати на свій комп'ютер гру, переконайтеся, що Ваші параметри і можливості, тобто можливості Вашого комп'ютера збігаються з умовами, описаними на диску з грою.

Приємного Вам проведення часу за комп'ютерними іграми!

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту