Логотип сайту

Як підключити Smart TV?

Как подключить Smart TV?

Нам пощастило жити в епоху інформаційних технологій. Сьогодні є можливість створення мультимедійної домашньої мережі, телевізору відкритий доступ до інших пристроїв (комп'ютера, планшета, телефону) і до зберігаються на них фотографій, фільмів і музичних записів. Мати домашню мережу - це дуже зручно. Більше не потрібно скидати з пристрою відео файл на диск, щоб подивитися його по телевізору. Але давайте розберемося, як створити домашню мережу, як підключити Smart TV до комп'ютера. Робити ми це будемо на прикладі Samsung Smart TV.

Способи підключення

Є кілька способів підключення телевізора і комп'ютера:

 • Комп'ютер – Телевізор. Щоб ці пристрої з'єднати між собою, потрібно мережевий кабель опресованный за перехресною схемою.
 • Комп'ютер – Комутатор – Телевізор. Щоб пристрою з'єднати в мережу, потрібен мережевий кабель опресованный прямим способом.
 • Комп'ютер - Маршрутизатор – Телевізор. Щоб пристрою з'єднати в мережу, потрібно мережевий кабель опресованный прямим способом.
 • Для створення домашньої мережі необхідні спеціальні програми. Це можна зробити, наприклад, за допомогою таких програм, як Samsung PC Share Mahager або Samsung AllShare. Ми розглянемо, як підключити Smart TV за допомогою програми Samsung AllShare.

  Настроювання за допомогою Samsung AllShare

  Ця програма призначена для обміну мультимедійним вмістом і його відтворення на пристроях (цифрових камерах, мобільних телефонах, телевізорах, відеокамерах, комп'ютерах), що підтримують технологію DLNA. Ця програма надає можливість переглядати фото, відео та слухати музику з пристрою на телевізорі через мережеве підключення.

  Для зв'язку знадобиться мережевий кабель опресованный прямим способом і маршрутизатор чи можна застосувати бездротове з'єднання в тому випадку, якщо в пристрої, які будуть підключені, вбудовані адаптери (модулі) Wi-Fi. Також знадобиться програма, яку необхідно завантажити з офіційного сайту і встановити на комп'ютер.

  Після того, як додаток буде встановлено та запущено, програма по кроках запропонує налаштування з'єднання з іншими пристроями.

 • Перш за все, буде зроблена перевірка для папки Мій комп'ютер стану загального сервера.
 • Для підключення до папки Мій комп'ютер потрібно провести включення пристрою.
 • Для підключення пристрою проводиться налаштування мережі. Щоб створити підключення пристрою (телевізор, комп'ютер, мобільний телефон) повинні використовувати загальну мережу.
 • Вибрати пристрій, до якого потрібно підключитися. Якщо пристрій не виявлено, слід насамперед перевірити, чи не відбувається блокування програми фаєрволом. Щоб це перевірити, додаток слід на якийсь час повністю відключити. Якщо фаєрвол блокував додаток, то потрібно в налаштуваннях створити правила, які визначають роботу Firewall з мережевими підключеннями. Якщо все зроблено правильно, то ви зможете побачити пристрої, які виявила програма, що знаходяться в загальній мережі. Натиснути кнопку підключитися.
 • Налаштування підключення завершена. Залишилося тільки перевірити і зробити налаштування під себе. Слід створити і вказати папку, в якій буде зберігатися вміст і вказати папку, в якій автоматично зберігаються файли при копіюванні.
 • Слід перевірити налаштування прав доступу до папок і задати права її використання для кожного підключеного до мережі пристрою. Помістити файл в задану папку.
 • Тепер ви знаєте про те, як підключити Smart TV до комп'ютера. Це зовсім нескладно і під силу навіть недосвідченим користувачам. За аналогією з цією інструкцією в мережу можна об'єднувати і інші пристрої. І в повному обсязі насолоджуватися всіма можливостями сучасного Світу. Бажаємо вам успіху в пізнанні нових технологій.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту