Логотип сайту

Як доїхати до Адлера?

Как доехать до Адлера?

Адлер - мікрорайон міста Сочі, який значно змінився після проведення Олімпіади-2014. Адлер завжди був популярним туристичним містечком, а сьогодні це ще й пам'ятка, так що, він, безумовно, заслуговує відвідин.

У цій статті розповімо, як доїхати до Адлера.

Поїздом

Більшість туристів воліють добиратися в Адлер поїздом, оскільки даний вид транспорту оптимальний за рівнем комфорту і ціною. Між Москвою і Адлером 1650 км, цей шлях поїзд подолає приблизно за 25 годин, при цьому плацкартний квиток обійдеться приблизно в 3000 рублів в одну сторону.

До Адлера ходять як звичайні, так і фірмові поїзди. Фірмові забезпечують більший рівень комфорту, проте квитки на них приблизно на 1000 рублів дорожче, ніж на звичайні поїзди.

До Адлера з Москви ходять наступні поїзди - 533М, 115А, 104В, 479А, 102М, 542М, 305С, 471М, 283Ч, 225С, 500В, 202М. Як бачите, багато рейсів, так що, підібрати оптимальне час відправлення можна легко. Однак пам'ятайте, що у високий сезон квитки необхідно купувати заздалегідь, Адлер - досить популярний напрямок. РЖД відкриває продаж квитків за 45 днів.

На особистому авто

Другий за популярністю спосіб того, як доїхати до Адлера - особистий автомобіль. Дорога, звичайно, виходить довга, однак якщо їхати з компанією друзів, серед яких двоє - водії, вийде і комфортно, і економно. Як ми говорили вище, від Москви до Адлера 1650 км, що еквівалентно приблизно 130 літрів бензину, а в грошовому еквіваленті - це 4500 рублів. Крім того, подорожуючи на авто, можна відвідати і інші цікаві російські міста по дорозі - Воронеж, Ростов, Краснодар і т. д.

Літаком

Квиток на літак з Москви до Адлера обійдеться приблизно в 6000 рублів, в дорозі доведеться провести близько двох з половиною годин. Звичайно, економія часу велика, проте в грошовому плані цей варіант невигідний.

Автобусом

Можна дістатися до Адлера і на автобусі, однак цей варіант, напевно, самий невдалий - тут і часу не зекономиш, і на плацкартной полиці не полежиш, а ціна квитка при цьому становить близько 3500 рублів.

Читайте також: Як дістатися до Гагри.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту