Логотип сайту

Чим Windows 7 8 краще?

Чем Windows 8 лучше 7?

Операційна система Windows є однією з найпопулярніших. Її вибирають за простоту в установці і використанні, широкий функціонал і невисоку ціну. Виробник Windows постійно її вдосконалює. Нещодавно вийшла 8 версія цієї операційної системи. Поговоримо про те, чому Windows 8 краща 7.

Стартовий екран Metro

Стартовий екран Metro викликав бурю емоцій у користувачів. Адже він має зручний інтерфейс і широкий функціонал. Важливе достоїнство - простота у використанні. Освоїти такий десктоп можна за кілька хвилин.

Стартовий екран Metro забезпечує швидкий доступ до настройок комп'ютера. Користувачеві необхідно лише перевести курсор миші в нижню частину екрана, після чого на ньому відразу з'являться кнопки «Пуск», «Пристрій», «Параметри», «Пошук», «Загальний доступ».

Оновлений дизайн

Розробники передбачили для Windows 8 свіжий дизайн. В цій операційній системі присутні нові звуки, теми оформлення і кнопки, з'явилися цікаві «фішки» і передові впровадження. Все це робить використання Windows 8 ще більш цікавим і зручним.

Висока швидкість роботи

Операційна система Windows 8 відрізняється високою швидкістю роботи. Крім того, користувачі можуть швидко перемикатися між запущеними додатками за допомогою кнопок Alt Tab, а також за допомогою спеціального менеджера. Він активується, коли курсор переводиться в ліву верхню частину екрану.

Вдосконалений браузер

В операційній системі Windows 8 встановлений вдосконалений браузер Internet Explorer. Працювати в ньому тепер стало комфортніше, він швидко завантажує сторінки і відрізняється високою надійністю. Оформлення браузера Internet Explorer в Windows 8 стало яскравішим, з'явився новий логотип і додаткові функції.

Оновлений диспетчер завдань

У ОС Windows 8 також оновився диспетчер завдань. Працювати з ним тепер набагато легше. Його інтерфейс вдосконалили і зробили максимально зрозумілим. Також був розширений його функціонал. Тепер за допомогою диспетчера завдань можна не тільки відключати непотрібні процеси, але і проводити аналіз роботи комп'ютера, включати автозавантаження і виконувати інші дії.

Також рекомендуємо ознайомитися з думками інших користувачів: Яка вінда краще - 7 або 8.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту