Логотип сайту

Як підключити телевізор Sony?

Как подключить телевизор Sony?

Багато геймери мають дуже потужні комп'ютери, щоб запускати ігри на максимальних налаштуваннях графіки. Проте, зазвичай на невеликому моніторі дуже важко насолодитися усіма принадами HD-дозволи та максимальної деталізації. Саме тоді з'являється ідея підключити комп'ютер до широкоформатного телевізора з великим екраном. Але не кожен знає, як це зробити правильно. Особливу складність зазвичай складають підключення до телевізора марки Sony.

Розглянемо, як підключити телевізор до комп'ютера Sony правильно і які параметри необхідно змінити в комп'ютері.

Як підключити комп'ютер до телевізора Sony

Підключити ноутбук або комп'ютер до телевізора Sony можна трьома простими способами

 • За допомогою кабелю VGA;
 • За допомогою кабелю DVI, як стандартний монітор. Проте якість передачі зображення може залишати бажати кращого;
 • За допомогою кабелю HDMI. Цей варіант вважається найпростішим і найкращим для передачі зображення в максимальному HD-якості і передачі відмінного звуку, якщо ви не використовуєте колонки окремо;
 • При відсутності якихось портів на комп'ютері, ноутбуці або телевізорі можна використовувати гібридні кабелі з різними роз'ємами.
 • Вибрати можна будь-який варіант, однак, завжди рекомендується вибирати третій варіант із-за якості картинки на телевізорі. Адже щоб зображення на телевізорі було відмінним, потрібно зробити дозвіл екрану на комп'ютері більше. А нові дуже дорогі HD-телевізори здатні показувати картинку в дозволі 4К. З таким обсягом даних може впоратися тільки кабель HDMI.

  Рішення можливих проблем підключення

  Якщо ви підключили комп'ютер або ноутбук до телевізора, а зображення на екрані не з'явилося, то, ймовірно, виникли якісь проблеми.

  Можливо, після підключення на телевізорі необхідно переключити на потрібний канал, який закріплений за комп'ютером. Зробити це можна через налаштування телевізора.

  Комп'ютер автоматично не перемкнув зображення на телевізор. У цьому випадку необхідно зайти в програму вашої відеокарти і переключити вручну. Також рекомендується встановити останні драйвера на відеокарту. Крім цього можна зробити так, щоб зображення на телевізорі дублювала зображення на екрані ноутбука або екран телевізора був продовженням екрану ноутбука. Все це робиться також через налаштування відеокарти.

  Якщо комп'ютер не бачить телевізор в Диспетчері пристроїв і не впізнає його, то, можливо, несправний кабель або на ноутбуці чи комп'ютері не встановлені потрібні драйвери. Спочатку необхідно спробувати інший кабель, якщо це не допомогло, то повторна інсталяція драйверів на відеокарту і процесор.

  Також ви можете прочитати наші корисні статті:

 • Як підключити DVD до телевізора
 • Як підключити роутер до телевізора
 • Як підключити телевізор до Інтернету
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту